ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна
Рейтингові списки вступників

Списки вступників зарахованих на місця державного замовлення

 

241 Готельно ресторанна справа

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

 

1

Білей Олександра Костянтинівна

10

24

 

2

Бочко Валентина Іванівна

7,5

22,5

 

3

Бунда Катерина Василівна

8,3

25,3

 

4

Данканич Іванна Іванівна

10,2

25,2

 

5

Кеменяш Ірина Михайлівна

10,5

26,5

 

6

Лайтар Ангеліна Михайлівна

9,2

24,2

 

7

Лебович Олеся Семенівна

10

26

 

8

Лісова Христина Русланівна

9,1

25,1

 

9

Петричка Марія Юріївна

8,1

23,1

 

10

Попович Ірина Віталіївна

9,6

25,6

 

11

Різак Евникія Василівна

9

22

 

12

Савчук Тетяна Олександрівна

9,2

23,2

Квота 1

13

Софілканич Яна Юріївна

8,7

24,7

 

14

Фізер Тетяна Олександрівна

7,9

23,9

 

15

Фурдела Алла Михайлівна

9,8

24,8

 


051 Економіка

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

1.  

Брезинська Едіта Михайлівна

9,2

23,2

2.  

Мателега Адріанна Віталіївна

8,4

20,4

3.  

Мигович Максим Василович

10,4

27,4

4.  

Мигович Руслан Володимирович

8,9

23,9

5.  

Мигович Юлія Василівна

9

19

6.  

Молнар Юліанна Сергіївна

9,7

27,7

7.  

Новіцька Вікторія Сергіївна

9,5

23,5

8.  

Попович Соломія Іванівна

8,6

23,6

9.  

Ротань Юлія Юріївна

8

23

10.  

Савко Марія Василівна

9,9

26,9

11.  

Федя Інна Василівна

10,4

24,4

12.  

Фуринець Еріка Володимирівна

7,9

23,9

13.  

Юрик Ангеліна Василівна

9,9

25,9

 

242 Туризм

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

1

Гартавер Юлія Едуардівна

10,6

26,6

2

Годя Ростислав Сергійович

8,8

23,8

3

Липей Ельвіра Валдісівна

10,4

23,4

4

Маринець Василь Васильович

8,2

24,2

5

Попович Евеліна Едуардівна

9,2

22,2

6

Прісич Аліна Андріївна

10,8

28,8

7

Римарук Юлія Дмитрівна

9,4

24,4

8

Туряниця Карина Юріївна

9,8

25,8

9

Уліганець Крістіна Василівна

9,3

25,3

10

Цанько Оксана Валеріївна

9,5

25,5

 

123 Комп'ютерна інженерія

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

 

1.  

Білак Василь Васильович

10

27

 

2.  

Борто Вадим Михайлович

8,5

25,5

 

3.  

Варга Олександр Михайлович

9,8

25,8

 

4.  

Гичко Сергій Вікторович

9,5

26,5

 

5.  

Грубі Аліна Мирославівна

7,9

22,9

 

6.  

Гуменюк Степан-Михайло Михайлович

9

27

 

7.  

Дзямко Дмитро Михайлович

8,3

18,3

 

8.  

Жабей Юрій Васильович

7,6

20,6

 

9.  

Кеменяш Сергій Володимирович

8,2

24,2

 

10.  

Коломієць Михайло Михайлович

9,3

20,3

 

11.  

Лопут Аліна Вікторівна

8,1

18,1

 

12.  

Могіш Арсен Миколайович

8,5

22,5

 

13.  

Островка Мирослав Іванович

8,2

20,2

 

14.  

Сільвай Ростислав Тиберійович

7,5

19,5

 

15.  

Стецюнич Юрій Іванович

9,6

24,6

 

16.  

Танинець Роман Вікторович

7,9

19,9

 

17.  

Тарасенко Альона Павлівна

9,5

18,5

 

18.  

Требуца Марина Іванівна

10,3

26,3

 

19.  

Футинець Олександр Васильович

7,9

22,9

 

20.  

Цанько Андрій Іванович

8,9

24,9

 

21.  

Чаклей Сергій Сергійович

7,1

22,1

 

22.  

Шльомський Крістіан Володимирович

9,3

29,3

 

23.  

Шнелцер Ервін Карлович

7,9

21,9

 

24.  

Штелень Вадим Олександрович

6,2

21,2

 

25.  

Яник Максим Ігорович

10,2

25,2

Квота 1

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

1.  

Баран Євген Олегович

9,6

21,6

2.  

Бауман Віталій Віталійович

7,6

22,6

3.  

Беца Олег Романович

10

26

4.  

Бута Марк Вікторович

9

24

5.  

Васлик Денис Павлович

8,2

17,2

6.  

Власенко Богдан Романович

8,7

21,7

7.  

Ганзлик Едуард Михайлович

9,6

25,6

8.  

Годанич Валерій Васильович

8,4

18,4

9.  

Гопко Девід Яношович

6,1

17,1

10.  

Колесник Олександр Володимирович

6,2

22,2

11.  

Кондрашевський Олександр Валерійович

7,9

22,9

12.  

Макар Олександр Васильович

8,5

23,5

13.  

Михайлович Назар Ігорович

10,4

20,4

14.  

Орлянський Андрій Володимирович

6,3

15,3

15.  

Підвисоцький Віталій Сергійович

6,3

15,3

16.  

Реблян Динис Вікторович

8

24

17.  

Ребрій Валентин Вікторович

9,7

25,7

18.  

Савчук Даніел Ігоровия

7,9

15,9

19.  

Стасенко Станіслав Костятинович

6,8

17,8

20.  

Стегура Мирослав Владиславович

7

21

21.  

Татач Мирослав Васильович

5,7

14,7

22.  

Туряниця Михайло Михайлович

8,9

24,9

23.  

Цуцка Ростислав Юрійович

7,2

22,2

 

133 Галузеве машинобудування

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

 

1.  

Бобаль Дмитрій Васильоаич

9

24

 

2.  

Віщак Михайло Володимирович

7,8

17,8

 

3.  

Гаринець Іван Іванович

6

15

 

4.  

Дербаль Никола Юрійович

8,1

16,1

 

5.  

Легеза Володимир Володимирович

7,8

16,8

 

6.  

Маєвський Павло Васильович

4,3

14,3

квота 1

7.  

Мигович Іван Васильович

6,1

15,1

 

8.  

Мигович Іван Іванович

7,1

19,1

 

9.  

Мигович Михайло Михайлович

5,7

13,7

квота 1

10.  

Михайлович Володимир Миколайович

7,9

19,9

 

11.  

Ориняк Владислав Іванович

6,9

19,9

 

12.  

Паллаг Ерік Петрович

5,3

14,3

 

13.  

Русин Євген Ігорович

5,2

14,2

 

14.  

Скунзяк Іван Сергійович

5,8

14,8

 

15.  

Цімболинець Василь Васильович

5

14

 

 

181 Харчові технології

 

№п\п

Призввище І.Б

С.Б

Сума

 

1.  

Гавелюк Олександр Олександрович

8,5

19,5

 

2.  

Гелевойда Майя Іванівна

7,2

19,2

 

3.  

Гісем Христина Іванівна

7,6

20,6

 

4.  

Гулович Тетяна Василівна

7,9

22,9

 

5.  

Дев’ян Олександра Валеріївна

8,7

22,7

 

6.  

Динис Василь Васильович

9,3

22,3

 

7.  

Заяць Антоніна Василівна

4,3

12,3

квота 1

8.  

Зубільчак Юліанна Василівна

7,8

17,8

 

9.  

Ковач Василина Георгіївна

7,2

17,2

 

10.  

Мигович Юлія Іллівна

8,6

18,6

 

11.  

Мориляк Неля Іванівна

8

18

 

12.  

Моца Марина Іванівна

9,9

20,9

 

13.  

Попович Альона Володимирівна

7,7

17,7

 

14.  

Попович Вікторія Іванівна

9,4

23,4

 

15.  

Поцко Антон Володимирович

5,3

16,3

 

16.  

Причина Дмитро Юрійович

6,8

14,8

 

17.  

Пукіш Іван Іванович

6,1

16,1

 

18.  

Русин Неля Василівна

7,9

16,9

 

19.  

Сабов Іванна-Юліанна Сергіївна

9,3

25,3

 

20.  

Ханас Антон Сергійович

6,6

16,6

 

21.  

Цанько Вікторія Борисівна

8,5

17,5

 

22.  

Циганин Василь Васильовичя

6,2

15,2

 

23.  

Шиманська Ольга Віталіївна

9,5

22,5

 


 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

Авторизація



Хто на сайті

На даний момент 14 гостей і 1 користувач на сайті
  • p42j4ur0aexg


Travel Turne Tranzito