ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Структура Циклові комісії Електротехнічних дисц.
Циклова комісія електротехнічних дисциплін

energo3 Свалявський технічний коледж НУХТ на протязі десятків років вносить свій відчутний внесок у вирішення питань розвитку  енергетичної галузі держави Україна .

Перший випуск спеціалістів електриків відбувся у вже далекому 1973 році і не припинявся за минулий період ні на день. В господарство країни щороку  йдуть працювати десятки спеціалістів, які керують підприємствами, установами, очолюють технічні служби в різних галузях, працюють майстрами, бригадирами, монтерами високої кваліфікації.

 Багато наших випускників знайшли себе в інших сферах виробничої,громадської  діяльності, але більшість з них в душі залишаються електриками і з симпатією, любов’ю згадують свій навчальний заклад, який дав їм дорогу в велике життя.

 Серед випускників - електриків голова правління ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго» Ковач В.І., відповідальні працівники обласної енергопостачальної компанії, начальники РЕМ Лесьо І.П. , Сливканич В.З., Чубірко  В.І., Кемінь М.М., Молнар В.А. ,голова райдержадміністрації Уліганець Г.П., директор коледжу Йовбак В.Д, знані в районі спеціалісти Савчук М.В, Гладюк О.І., викладачі коледжу Ладані А.А.,Туряниця В.В. .

Навчальна база спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» включає 11 кабінетів та лабораторій та електромонтажну майстерню. Оснащення, яке використовується в навчальному процесі, забезпечує проведення теоретичних, лабораторних та практичних занять у відповідності з навчальними робочими програмами. Підтримання обладнання в належному стані, вдосконалення його у відповідності з тенденціями сучасного розвитку науки та техніки, забезпечення безпечних умов роботи при проведенні робіт з використанням електричної напруги –основне завдання завідуючих кабінетами та лабораторіями. Робота по вдосконаленню

Значна частина лекцій, методичних розробок , вказівок та інструкцій до виконання робіт студентами денного та заочного відділів доступні в письмовій та електронній формах.

 Практикується виконання віртуальних лабораторних робіт, самостійне тренування студентів в збиранні схем.

 Кількість студентів,які володіють сучасними технологіями проведення розрахунків, виконання графічних матеріалів за допомогою комп’ютерної графіки,освоюють сучасні методи монтажу електроустаткування зростає щороку.

 Склад ЦК електротехнічних дисциплін

DSC_5949 udovickiy turianycia stegura

Йовбак Василь

Дмитрович

директор коледжу,

к.т.н.

Удовицький Юрій

Федорович 

викладач 

Туряниця Віктор

Васильович

викладач 

Стегура Василь

Дмитрович

 викладач 

засл. працівник освіти sofilkanich


scherbjuk


savchuk2


peresta

Софілканич Василь

Васильович

викладач

Щербюк Федір

Федорович

викладач

Савчук Володимир

Володимирович

викладач

Переста Любов

Володимирівна

голова ЦКlevko


ladani


halavka


fedenishinetc

Левко Іван

Степанович

Викладач

Ладані Антон

Арпадович

викладач 

Холявка Ярослав

Андрійович

викладач 

Фединишинець

Володимир

Михайлович

викладач 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito