ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Структура Циклові комісії Туристично-готельних дисциплін
Циклова комісія туристично-готельних дисциплін.

Циклова комісія має значний досвід роботи, достатню професійну та педагогічну майстерність, своєчасно підвищує кваліфікацію шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації, стажування, і здатна забезпечити підготовку молодших спеціалістів на рівні державних вимог та стандартів. Комісія складається з п’яти викладачів.

Туристична сфера обростає відповідною інфраструктурою, що суттєво сприяє росту кількості відпочиваючих. Одним з гвинтиків цього колосального механізму, що активно набирає обертів, є  новостворені спеціальності  на базі  Свалявського  технічного коледжу «Туристичне обслуговування» та «Готельне обслуговування» .  Багато наших студентів  вже  оцінили рівень підготовки майбутніх фахівців туристичної та готельної сфери та відкрили для себе нову професію .

В розмаїтті  професій,  які готує наш заклад  робота в туристичній сфері в нашому краї є однією з найперспективніших  адже туризм є тією галуззю економіки,  за яким  майбутнє нашого краю . На сьогоднішній день  для якісного  відпочинку треба не тільки хорошу туристичну інфраструктури , але й фахівців в цій сфері тому з 2012 року Свалявським технічним коледжем НУХТ було відкрито дві нові спеціальності «Туристичне обслуговування» та «Готельне обслуговування» .  В даний час в якісний відпочинок можливий з добре підготовленими спеціалістами  туристичної  галузі. Дані спеціальності які готує наш заклад покликані стати своєрідним путівником в бурхливому світі туристичних послуг, кількість і якість яких щоденно збільшується та зростає. Окрім того, знання отримані в  коледжі  дадуть змогу майбутнім фахівцям  легко знайти  себе в  новій професії і забезпечити собі гідне життя  та  процвітання нашого краю та України.

Цілями Свалявського технічного коледжу є  задоволення потреб у кваліфікованих фахівцях в галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Напрям «Готельне обслуговування» випускник за цією спеціальністю готується до роботи у готельно-ресторанному господарстві, головною метою якого є надання високоякісних послуг у сфері гостинності відповідно до світових стандартів. Випускники можуть обіймати посади професіонала з гостинності, організатора готельної і ресторанної діяльності, фахівця із організації дозвілля , менеджера з готельно-ресторанного бізнесу, керівника готелю чи ресторану, менеджера з готельно-ресторанного бізнесу.

Напрям «Туристичне обслуговування» випускник за цією спеціальністю готується до роботи в сфері технології та організації туристичної діяльності, розробці  та реалізації туристичних продуктів, наданні високоякісних послуг екскурсійного обслуговування. Випускники можуть обіймати посади менеджера з туризму, інспектора з туризму, організатора з туристичної діяльності, організатора з подорожей (екскурсій), фахівця з туристичного обслуговування, фахівця з туристичної безпеки, гіда-перекладача, професіонала з організації діяльності туристичних агентств та бюро подорожей.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito