ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна
Добро починається з тебе
Понеділок, 11 листопада 2019, 07:47

Студенти групи ДГ -196, спеціальності «Готельно-ресторанна справа», разом з куратором відвідали Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Вихованці та персонал закладу тепло зустріли гостей.  Дівчата групи підготували для дітей  різні розвиваючі рухливі ігри, танці, цікаві конкурси та вікторини. 

Детальніше...
 
ТИЖДЕНЬ ЦК ФІЛОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Понеділок, 11 листопада 2019, 06:56

9 листопада – День писемності. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. До відзначення Дня української писемності і мови долучився також і Свалявський технічний коледж НУХТ. Адже у період із 04.11 по 08.11 було проведено тиждень циклової комісії філологічних дисциплін.

Детальніше...
 
ТИЖДЕНЬ ЦК ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Вівторок, 05 листопада 2019, 09:21

З 28 жовтня по 01 листопада 2019 р. в коледжі проводився Тиждень циклової комісії технологічних дисциплін. Програма Тижню була цікава та насичена. В рамках Тижню 28 жовтня  організовано виставку стінгазет на тему : «Я-технолог». 

Детальніше...
 
Новий рівень міжнародної співпраці !
Вівторок, 05 листопада 2019, 08:30
Нещодавно представники компанії «Stafforent» ltd, Республіки Болгарії Максим Комаров  та Анастасія Мельник  зустрілися з директором  коледжу Йовбаком В.Д.  з питання  проходження технологічної практики  згідно до угоди про співпрацю та партнерство  і угоди про забезпечення та реалізацію професійного навчання та практики,
Детальніше...
 
міжнародна співпраця з навчальними закладами Європи!
Понеділок, 04 листопада 2019, 09:09

29-30 жовтня керівництво коледжу в складі директора Йовбака В.В., заступника Лизанця В.В. та викладача комп’ютерних дисциплін Дідренцела О.О. здійснили робочу поїздку в найбільший промисловий край Словаччини – Тренчін. Під час поїздки було відвідано кілька навчальних закладів Тренчінського краю електротехнічного, механічного, ІТ-го спрямування та напряму харчових технологій. 

Детальніше...
 
Екскурсія на «ЗакарпатШампінйон»
Понеділок, 04 листопада 2019, 09:02
Група ДВХ-172 разом із своїм куратором Островка О.І. побували на підприємстві «ЗакарпатШампінйон». Студенти ознайомились із кожним етапом вирощення презентабельних та водночас корисних грибів.Мали змогу побачити цех по маринуванню печериць;теплиці для вирощування овочів.
Детальніше...
 
СТК НУХТ – ЮВІЛЯР !
Вівторок, 29 жовтня 2019, 06:48

25 жовтня весь трудовий та студентський колектив Свалявського технічного коледжу НУХТ відзначив свій 55-річний ювілей. Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті колишніх директорів  Лізанця В.В. та Стегури В.Д. біля встановлених барельєфів на фасаді будівлі міської ради.

Детальніше...
 
СТК НУХТ – ЮВІЛЯР !!!
Вівторок, 22 жовтня 2019, 09:54

Свалявському технічному коледжу НУХТ – 55 років.

Відзначення ювілею відбудеться 25 жовтня 2019 року.

Щиро запрошуємо всіх випускників прийняти активну участь  в організації святкувань, а також приєднатись(долучитись) до спонсорської допомоги у проведенні ювілейного заходу( благодійний рахунок :).

Детальніше...
 
Вручення студентських квитків
Вівторок, 22 жовтня 2019, 09:51

Сьогодні, 22 жовтня відбулося урочисте вручення студентських квитків та залікових книжок на «Економічному відділі» нашого коледжу. Свято урочисто відкрили ведучі, які розповіли першокурсникам про важливе значення студентських квитків для кожног студента.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 63

Слово директора СТК
DSC_5949Звернення Йовбака Василя Дмитровича

 

 НУХТ( nuft.edu.ua )
nuftНаціональний університет харчових тегнологій

mon.gov.ua
trizubМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Про Сваляву
solva_smallОфіційний сайт м.Свалява


Solvoweb developers

logo Розробка інтернет сайтів будь якої складності: корпоративні, під ключ, електронні магазини.

Галерея


Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito