ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна
Слово директора

DSC_5949Шановні студенти та абітурієнти Свалявського технічного коледжу НУХТ!

Наш коледж є провідним державним вищим навчальним закладом I-II рівня акредитації з підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб промислових підприємств та  єдиним в Закарпатській області, що готує молодших спеціалістів  для підприємств харчової, переробної промисловості та громадського харчування, адаптованих до умов ринку праці та ринкових взаємовідносин у економіці України

Свалявський технічний коледж підпорядкований Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України і є структурним підрозділом Національного університету харчових технологій.   Наш університет є одним з найпрестижніших  і найкращих вузів нашої країни, тому знайте, що вступивши до Свалявського технічного коледжу,  ви вступили до Національного університету харчових технологій. Тим більше, після закінчення нашого коледжу Ви зможете продовжити навчання за денною формою   в університеті в місті Києві, а за заочною – безпосередньо, в нас, на Заочному факультеті в м.Свалява.

Для того, щоб Ви успішно навчались і здобули обраний фах, у нас в коледжі є всі умови. Це сучасна матеріально-технічна база, що складається з двох навчальних корпусів та прибудови до них, двох гуртожитків на 840 місць . Коледж сьогодні, це 53 сучасно обладнаних лабораторій і кабінетів, актова, спортивна та читальна зала, навчально-обчислювальний центр, п’ять комп’ютерних кабінетів,  під`єднаних до мережі Інтернет, студентська їдальня та навчально-виробнича майстерня.

У світ   знань     Вас поведе  досвічений педагогічний колектив, що нараховує 115 викладачів, серед яких 8 кандидатів наук, 1 заслужений працівник освіти України, 16 відмінників освіти України, 15 викладачів-методистів,  21 старший викладч та 65 викладачів з вищою категорією.

Від часу заснування коледжу було випущено більше 40 тисяч спеціалістів. Вони працюють в різних галузях харчової промисловості і з честю несуть звання випускника Свалявського технічного коледжу НУХТ.

Гордістю коледжу є  голова ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго» Ковач В.І., голова корпорації «Закарпатсадвинпром»,директор Ужгородського конячного заводу Гісем В.В., директор детартаменту екології атомних електростанцій Мінатоменерго Белей Д.В., завідувач кафедри економіки НУ «Львівська політехніка» Козик В.В. та багато інших, які є директорами та провідними спеціалістами підприємств.

Сьогодні перед нашим коледжем стоїть багато завдань, і їх реалізація залежить від кожного з нас, викладачів, студентів та працівників навчального закладу. Тільки всі разом ми можемо досягти нових висот і бути одними з кращих в освітньому просторі України.

Бажаю всім міцного здоровя, творчих успіхів, відмінного навчання, миру,   злагоди та добробуту у Ваших родинах!

Щасти Вам!

З повагою,     Василь Йовбак,  директор коледжу.

 

Вибори ректора НУХТ 2020р.

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito