ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Абітурієнту Результати вступних іспитів
Результати вступних іспитів

20липня 2017 року

Результати вступних випробувань  з  української мови

241 Готельно –ресторанна справа  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Мигович Андріана Іванівна

4 (чотири)

2.

Поташна Дарина Іванівна

5 (п’ять)

3.      

Беца Ольга  Іванівна

8 (вісім)

4.      

Пумпинець Вікторі я Михайлівна

6 (шість)

5.      

Ковбінь Еммануела Сергіївна

8 (вісім)

6.      

Скунзяк Вікторія Сергіївна

6 (шість)

7.      

Ковач Мирослава Георгіївна

6 (шість)

8.      

Білей  Іванна Михайлівна

9 (дев´ять)

9.      

Циганин Ганна Василівна

5 (п’ять)

10.    

Гвоздьова Ольга –Андріанна Євгенівна

8 (вісім)

11.    

Бігар Валерія Василівна

5 (п’ять)

12.    

Каменчук Ангеліна Василівна

7 (сім)

13.    

Олексюк Аліна Василівна

9 (дев´ять)

14.    

Русин Даниіла Ігорівна

7 (сім)

15.    

Супп Олександр Едуардович

8 (вісім)

16.    

Чичур Аліна Михайлівна

4 (чотири)

17.    

Ковач Дарина Василівна

4 (чотири)

18.    

Танинець Вікторія Вікторівна

8 (вісім)

19.    

Сверида Володимир Володимирович

7 (сім)

20.    

Грабар Яна Миколаївна

7 (сім)

21.    

Плоскіна Христина Олександрівна

5 (п’ять)

22.    

Таркович Костянтин Васильович

4 (чотири)

23.    

Лявинець Марія  Омелянівна

8 (вісім)

24.    

Кобулей Руслана Йосипівна

6 (шість)

25.    

Бочко Яна Іванівна

8 (вісім)

26.    

Бочко Максим Валерійович

4 (чотири)

27.    

Сегедій Ангеліна Євгеніївна

8 (вісім)

28.    

Нитка Вікторія Василівна

5 (п’ять)

29.    

Фізер Ольга Василівна

8 (вісім)

30.    

Зацепіна Оксана Романівна

5 (п’ять)

31.    

Бринюк Моніка Миколаївна

4 (чотири)

32.    

Цанько Олег Михайлович

4 (чотири)

33.    

Пітра Олена Василівна

7 (сім)

34.    

Сегедій Уляна Віталіївна

4 (чотири)

35.    

Богомілова  Марія Кирилівна

4 (чотири)

36.    

Йовбак Рената Сергіївна

5 (п’ять)

37.    

Штецо Катерина Евгенія Юліївна

7 (сім)

 

Результати вступних випробувань  з математики

133 Галузеве машинобудування (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Сокач Юрій Ігорович

5 (п’ять)

2

Петах Віктор Вікторович

7 (сім)

3

Грабарь Лаврентій Романович

7 (сім)

4

Попович Іван Іванович

7 (сім)

5

Попович Артур Юрійович

8 (вісім)

6

Пукіш Ростислав Віталійович

9 (дев’ять)

7

Двиницький Леонід Михайлович

8 (вісім)

8

Продан Андрій Іванович

7 (сім)

9

Горзей Василь Сергійович

6 (шість)

10

Островка Василь Іванович

6 (шість)

11

Мелеш Роман Володимирович

8 (вісім)

12

Фотул Сергій Валерійович

6 (шість)

13

Сверлович Василь Васильович

6 (шість)

14

Чокнаді Андрій Юрійович

8 (вісім)

15

Яхів Андрій Богданович

7 (сім)

16

Лізанець Андрій Іванович

7 (сім)

17

Попович Едуард Валерійович

8 (вісім)

18

Русин Михайло Вікторович

5 (п’ять)

19

Абель Іван Віталійович

6 (шість)

20

Дьорка Максим Анатолійович

6 (шість)

 

  Результати вступних випробувань  з математики

051 Економіка  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Стегура Юрій Віталійович

7 (сім)

2

Бобраніцька  Даяна Олександрівна

8 (вісім)

3

Попойлик Дмитро Васильович

5 (п’ять)

4

Медведєва Вікторія Володимирівна

8 (вісім)

5

Шестак Віолетта  Василівна

8 (вісім)

6

Кравчук Лоліта Валеріївна

5 (п’ять)

7

Данайканич Аліна Михайлівна

7 (сім)

8

Турянчик Юліанна Іллівна

8 (вісім)

9

Гребенчуков Радомир Юрійович

8 (вісім)

11

Кмідт Марія - Магдалина Василівна

9 (дев´ять)

12

Лизанець Карина Георгіївна

5 (п’ять)

13

Фуцур Михайло Іванович

5 (п´ять)

14

Криса Анатолій Іванович

5 (п’ять)

15

Луца Тетяна Іванівна

5 (п´ять)

16

Лізанець Ангеліна Мирославівна

5 (п’ять)

 

19 липня 2017 року

  Результати вступних випробувань  з української мови

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1. 

Мисько Михайло Михайлович

8 (вісім)

2. 

Масяк Максим Юлійович

5 (п’ять)

3.

Шевченко Юрій Володимирович

7 (сім)

4. 

Пичкар Едуард Олександрович

6 (шість)

5.                   

Зеленько Дмитро Васильович

7 (сім)

6.                   

Мешко Юрій Юрійович

7 (сім)

7.                   

Козуб Іван Ігорович

9 (дев´ять)

8.                   

Солкуп Юрій Васильович

7 (сім)

9.                   

Лешенда Василь Васильович

7 (сім)

10.              

Рудош Віталій Михайлович

8 (вісім)

11.              

Рудош Михайло Васильович

8 (вісім)

12.              

Чечур Владислав Мирославович

4 (чотири)

13.              

Герченко Олександр Олександрович

8 (вісім)

14.              

Іжовський Родіон Юрійович

7 (сім)

15.              

Вечірко Рустам Рустамович

7 (сім)

16.              

Геревич Владислав Іванович

4 (чотири)

17.              

Попович Віталій Іванович

4 (чотири)

18.              

Роман Ігор Олегович

4 (чотири)

19.              

Розвєзєв Олександр Дмитрович

8 (вісім)

20.              

Белеканич Назарій Михайлович

8 (вісім)

21.              

Яворський Віталій Іванович

7 (сім)

22.              

Бирак Михайло Михайлович

5 (п’ять)

23.              

Бирак Василь Михайлович

5 (п´ять)

24.              

Корнаш Василь Дмитрович

7 (сім)

25.              

Гартнер Віталій Іванович

4 (чотири)

26.              

Хайнас Владислав Владиславович

8 (вісім)

27.              

Белей Мирослав Мирославович

5 (п’ять)

28.              

Сивоус Роман Васильович

7 (сім)

 

  Результати вступних випробувань  з математики

181 Харчові технології (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Гісем Михайло Олегович

8 (вісім)

2.

Тихонова Іванна Генадіївна

8 (вісім)

3.

Молнар Марина Михайлівна

6 (шість)

4.

Головнич Василина Василівна

6 (шість)

5.

Фізер Олена Юріївна

5 (п’ять)

6.

Мигович Євгенія  Михайлівна

7 (вісім)

7.

Мигович Ірина Іллівна

6 (шість)

8.

Попович Василь Васильович

7 (сім)

9.

Люб′янець Христина Олексіївна

8 (вісім)

10.

Пацьо Тетяна Юріївна

6 (шість)

11.

Мигович Євгенія Іванівна

8 (вісім)

12.

Попович Діана Іванівна

7 (сім)

13.

Зеленько Маріанна Ігорівна

5 (п’ять)

14.

Лигирда Наталія Павлівна

6 (шість)

15.

Кризина Марина Михайлівна

5 (п’ять)

16.

Романов Максим Анатолійович

7 (сім)

17.

Зеленько Іван Дмитрович

5 (п’ять)

18.

Колкунова Аніта Русланівна

6 (шість)

19.

Цюцька Олеся Іванівна

5 (п’ять)

20.

Лісаускас Артем Артурасович

7 (сім)

21.

Костак Марина Іванівна

5 (п´ять)

22.

Товт Марія Олександрівна

6 (шість)

23.

Мішко Ерік Ервінович

8 (вісім)

24.

Куштан Олександр Сергійович

7 (сім)

25.

Брезинська Богдана  Михайлівна

7 (сім)

26.

Брезинська Еріка Михайлівна

8 (вісім)

27.

Бочко Олена Олександрівна

5 (п’ять)

28.

Лазар Надія Іванівна

7 (сім)

29.

Лібак Євгенія Омелянівна

5 (п’ять)

30.

Мигович Міхаела Михайлівна

7 (сім)

31.

Чепинець Олександра Іванівна

6 (шість)

32.

Тейфел Інга Йосипівна

5 (п’ять)

33.

Мориляк Марія Юріївна

5 (п’ять)

34.

Гопко Вікторія Яношівна

7 (сім)

35.

Шимон Олександр Петрович

5 (п’ять)

36.

Тимкович Алла Василівна

7 (сім)

37.

Гога Михайло Іванович

7 (сім)

38.

Гулович Христина Олександрівна

7 (сім)

39.

Добош Вікторія Василівна

8 (вісім)

40.

Фізер Марія Михайлівна

4 (чотири)

41.

Гуца Тетяна Володимирівна

4 (чотири)

42.

Ковач Єлісей Михайлович

4 (чотири)

43.

Цанько Мар′яна Віталіївна

4 (чотири)

44.

Туряниця Марія Михайлівна

5 (п’ять)

45.

Сидун Вікторія Михайлівна

7 (сім)

46.

Мигович Уляна Михайлівна

4 (чотири)

47.

Мушка Андріана Ярославівна

4 (чотири)

48.

Фалесова Ніна Михайлівна

6 (шість)

49.

Цанько Людмила Василівна

7 (сім)

 


 

18 липня 2017 року

Результати вступних випробувань  з української мови

133 Галузеве машинобудування (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Сокач Юрій Ігорович

5 (п’ять)

2

Петах Віктор Вікторович

7 (сім)

3

Грабарь Лаврентій Романович

6 (шість)

4

Попович Іван Іванович

8 (вісім)

5

Попович Артур Юрійович

8 (вісім)

6

Пукіш Ростислав Віталійович

6 (шість)

7

Двиницький Леонід Михайлович

4 (чотири)

8

Продан Андрій Іванович

9 (дев´ять)

9

Горзей Василь Сергійович

 5 (п’ять)

10

Островка Василь Іванович

4 (чотири)

11

Мелеш Роман Володимирович

8 (вісім)

12

Фотул Сергій Валерійович

5 (п’ять)

13

Сверлович Василь Васильович

5 (п’ять)

14

Чокнаді Андрій Юрійович

7 (сім)

15

Яхів Андрій Богданович

7 (сім)

16

Лізанець Андрій Іванович

5 (п’ять)

17

Попович Едуард Валерійович

8 (вісім)

18

Русин Михайло Вікторович

4 (чотири)

19

Абель Іван Віталійович

7 (сім)

20

Дьорка Максим Анатолійович

4 (чотири)

 

  Результати вступних випробувань  з української мови

051 Економіка  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Стегура Юрій Віталійович

9 (дев´ять)

2

Бобраніцька  Даяна Олександрівна

7 (сім)

3

Попойлик Дмитро Васильович

5 (п’ять)

4

Медведєва Вікторія Володимирівна

8 (вісім)

5

Шестак Віолетта  Василівна

8 (вісім)

6

Кравчук Лоліта Валеріївна

5 (п’ять)

7

Данайканич Аліна Михайлівна

7 (сім)

8

Турянчик Юліанна Іллівна

9 (дев´ять)

9

Гребенчуков Радомир Юрійович

8 (вісім)

10

Кмідт Марія - Магдалина Василівна

8 (вісім)

11

Лизанець Карина Георгіївна

7 (сім)

12

Фуцур Михайло Іванович

5 (п’ять)

13

Криса Анатолій Іванович

6 (шість)

14

Луца Тетяна Іванівна

8 (вісім)

 

  Результати вступних випробувань з математики

123 Комп’ютерна інженерія  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Резніченко Олександр Ігорович

8 (вісім)

2.

Федоричко Максим Михайлович

5 (п’ять)

3.

Чулей Богдан Ярославович

5 (п´ять)

4.

Гебеш Ростислав Іванович

7 (сім)

5.

Човбан Євген  Євгенійович

8 (вісім)

6.

Левко Олександр Віталійович

8 (вісім)

7.

Папіш Мирослав Дмитрович

5 (п’ять)

8.

Ковальчук Олег Ігорович

8 (вісім)

9.

Трубін Василь Романович

6 (шість)

10.

Кеменяш Ігор Юрійович

5 (п’ять)

11.

Дешко Михайло Михайлович

9 (дев´ять)

12.

Брижак Артур Андрійович

5 (п´ять)

13.

Маркович Ростислав Васильович

9 (дев´ять)

14.

Орос Роман Олександрович

8 (вісім)

15.

Хвуст Сергій Михайлович

8 (вісім)

16.

Кіктєв Антон Сергійович

6 (шість)

17.

Жернаков Юрій Любомирович

8 (вісім)

18.

Русин Василь Михайлович

4 (чотири)

19.

Чубірко Дмитро Васильович

9 (дев´ять)

20.

Мориляк Володимир Васильович

5 (п´ять)

21.

Дудаш Віктор Михайлович

8 (вісім)

22.

Курах Іван Васильович

8 (вісім)

23.

Попович Едуард Едуардович

4 (чотири)

24.

Мурза Роман В′ячеславович

8 (вісім)

25.

Попович Сергій Сергійович

7 (сім)

26.

Фільцов Євген Дмитрович

5 (п’ять)

27.

Грабар Олександр Мирославович

5 (п´ять)

28.

Ковач Станіслав Іванович

5 (п´ять)

29.

Ярчич Владислав Євгенович

8 (вісім)

30.

Пітковят Андрій Миколайович

8 (вісім)

31.

Костів Василь Васильович

7 (сім)

32.

Лізанець Дмитро Іванович

8 (вісім)

33.

Мідянка Мар′ян Володимирович

5 (п’ять)

34.

Северін Микола Миколайович

5 (п’ять)

35.

Сакаль Богдан Васильович

5 (п´ять)

36.

Шевченко Ігор Ігорович

8 (вісім)

37.

Островка Владислав  Іванович

5 (п’ять)

 

Результати вступних випробувань  з української мови

242  Туризм  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Ковбінь Еммануела Сергіївна

5 (п’ять)

2

Чорій Жанна Юріївна

9 (дев´ять)

3

Русін Олександра Іванівна

9 (дев´ять)

4

Цанько Ганна Василівна

8 (вісім)

5

Бургер Андріана Миколаївна

4 (чотири)

6

Дубей Мирослава Мирославівна

8 (вісім)

7

Лізанець Ангеліна Мирославівна

9 (дев´ять)

8

Кеменяш Вероніка Іванівна

8 (вісім)

9

Микита Діана Ярославівна

 6 (шість)

10.

Попик Валерія Костянтинівна

6 (шість)

11.

Чокнадій Христина Валентинівна

5 (п’ять)

 

 


17 липня 2017року

Результати вступних випробувань  з математики

241 Готельно–ресторанна справа  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Мигович Андріана Іванівна

5 (п’ять)

2.

Поташна Дарина Іванівна

5 (п’ять)

3.

Беца Ольга  Іванівна

8 (вісім)

4.

Пумпинець Вікторі я Михайлівна

6 (шість)

5.

Ковбінь Еммануела Сергіївна

5 (п’ять)

6.

Скунзяк Вікторія Сергіївна

5 (п’ять)

7.

Лизанець Вікторія Вікторівна

неявка

8.

Ковач Мирослава Георгіївна

6 (шість)

9.

Білей  Іванна Михайлівна

8 (вісім)

10.

Циганин Ганна Василівна

6 (шість)

11.

Гвоздьова Ольга –Андріанна Євгенівна

5 (п’ять)

12.

Бігар Валерія Василівна

5 (п’ять)

13.

Каменчук Ангеліна Василівна

6 (шість)

14.

Олексюк Аліна Василівна

8 (вісім)

15.

Русин Даниіла Ігорівна

7 (сім)

16.

Супп Олександр Едуардович

8 (вісім)

17.

Чичур Аліна Михайлівна

 5 (п’ять)

18.

Ковач Дарина Василівна

5 (п’ять)

19.

Танинець Вікторія Вікторівна

7 (сім)

20.

Сверида Володимир Володимирович

8  (вісім)

21.

Грабар Яна Миколаївна

8 (вісім)

22.

Плоскіна Христина Олександрівна

5 (п’ять)

23.

Таркович Костянтин Васильович

5 (п’ять)

24.

Лявинець Марія  Омелянівна

7 (сім)

25.

Кобулей Руслана Йосипівна

8 (вісім)

26.

Бочко Яна Іванівна

8 (вісім)

27.

Бочко Максим Валерійович

5 (п’ять)

28.

Сегедій Ангеліна Євгеніївна

5 (п’ять)

29.

Нитка Вікторія Василівна

5 (п’ять)

30.

Фізер Ольга Василівна

4 (чотири)

31.

Зацепіна Оксана Романівна

5 (п´ять)

32.

Бринюк Моніка Миколаївна

6 (шість)

33.

Цанько Олег Михайлович

5 (п’ять)

34.

Пітра Олена Василівна

8 (вісім)

35.

Сегедій Уляна Віталіївна

5 (п´ять)

36.

Богомілова  Марія Кирилівна

5 (п’ять)

37.

Йовбак Рената Сергіївна

5 (п’ять)

38.

Штецо Катерина Евгенія Юліївна

8 (вісім)

 

  Результати вступних випробувань  з української мови

181 Харчові технології (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Гісем Михайло Олегович

8 (вісім)

2.

Тихонова Іванна Генадіївна

7 (сім)

3.

Молнар Марина Михайлівна

5 (п’ять)

4.

Головнич Василина Василівна

 4 (чотири)

5.

Фізер Олена Юріївна

6 (шість)

6.

Мигович Євгенія  Михайлівна

8 (вісім)

7.

Мигович Ірина Іллівна

5(п’ять)

8.

Попович Василь Васильович

7 (сім)

9.

Люб′янець Христина Олексіївна

7 (сім)

10.

Пацьо Тетяна Юріївна

7 (сім)

11.

Мигович Євгенія Іванівна

8 (вісім)

12.

Попович Діана Іванівна

4 (чотири)

13.

Зеленько Маріанна Ігорівна

4 (чотири)

14.

Лигирда Наталія Павлівна

5(п’ять)

15.

Кризина Марина Михайлівна

4 (чотири)

16.

Романов Максим Анатолійович

5 (п’ять)

17.

Зеленько Іван Дмитрович

4 (чотири)

18.

Колкунова Аніта Русланівна

4 (чотири)

19.

Цюцька Олеся Іванівна

4 (чотири)

20.

Лісаускас Артем Артурасович

7 (сім)

21.

Костак Марина Іванівна

4 (чотири)

22.

Попович Вікторія Іванівна

5 (п’ять)

23.

Товт Марія Олександрівна

6 (шість)

24.

Мішко Ерік Ервінович

 7 (сім)

25.

Куштан Олександр Сергійович

4 (чотири)

26.

Брезинська Богдана  Михайлівна

8 (вісім)

27.

Брезинська Еріка Михайлівна

8 (вісім)

28.

Бочко Олена Олександрівна

4 (чотири)

29.

Лазар Надія Іванівна

5 (п’ять)

30.

Лібак Євгенія Омелянівна

5 (п’ять)

31.

Мигович Міхаела Михайлівна

7 (сім)

32.

Чепинець Олександра Іванівна

6 (шість)

33.

Тейфел Інга Йосипівна

6 (шість)

34.

Мориляк Марія Юріївна

5 (п’ять)

35.

Гопко Вікторія Яношівна

7 (сім)

36.

Шимон Олександр Петрович

4 (чотири)

37.

Тимкович Алла Василівна

8 (вісім)

38.

Гога Михайло Іванович

7 (сім)

39.

Гулович Христина Олександрівна

7 (сім)

40.

Добош Вікторія Василівна

7 (сім)

41.

Фізер Марія Михайлівна

5 (п’ять)

42.

Гуца Тетяна Володимирівна

4 (чотири)

43.

Ковач Єлісей Михайлович

5 (п´ять)

44.

Цанько Мар′яна Віталіївна

5 (п’ять)

45.

Туряниця Марія Михайлівна

5 (п’ять)

46.

Сидун Вікторія Михайлівна

7 (сім)

47.

Мигович Уляна Михайлівна

5 (п’ять)

48.

Мушка Андріана Ярославівна

4 (чотири)

49.

Фалесова Ніна Михайлівна

5 (п’ять)

50.

Цанько Людмила Василівна

7 (сім)

 

 

 


15 липня 2017 року

  Результати вступних випробувань з української мови 

123 Комп’ютерна інженерія  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

Резніченко Олександр Ігорович

7 (сім)

2.

Федоричко Максим Михайлович

4 (чотири)

3.

Чулей Богдан Ярославович

4 (чотири)

4.

Гебеш Ростислав Іванович

8 (вісім)

5.

Човбан Євген  Євгенійович

4 (чотири)

6.

Левко Олександр Віталійович

9 (дев´ять)

7.

Папіш Мирослав Дмитрович

4 (чотири)

8.

Ковальчук Олег Ігорович

7 (сім)

9.

Трубін Василь Романович

4 (чотири)

10.

Кеменяш Ігор Юрійович

4 (чотири)

11.

Дешко Михайло Михайлович

7 (сім)

12.

Брижак Артур Андрійович

4 (чотири)

13.

Маркович Ростислав Васильович

8 (вісім)

14.

Орос Роман Олександрович

7 (сім)

15.

Хвуст Сергій Михайлович

7 (сім)

16.

Кіктєв Антон Сергійович

4 (чотири)

17.

Жернаков Юрій Любомирович

8 (вісім)

18.

Русин Василь Михайлович

4 (чотири)

19.

Чубірко Дмитро Васильович

7 (сім)

20.

Мориляк Володимир Васильович

6 (шість)

21.

Дудаш Віктор Михайлович

9 (дев´ять)

22.

Курах Іван Васильович

7 (сім)

23.

Попович Едуард Едуардович

4 (чотири)

24.

Мурза Роман В′ячеславович

8 (вісім)

25.

Попович Сергій Сергійович

9 (дев´ять)

26.

Фільцов Євген Дмитрович

5 (п’ять)

27.

Грабар Олександр Мирославович

5  (п’ять)

28.

Ковач Станіслав Іванович

5 (п’ять)

29.

Ярчич Владислав Євгенович

7 (сім)

30.

Пітковят Індрій Миколайович

 8 (вісім)

31.

Костів Василь Васильович

8 (вісім)

32.

Лізанець Дмитро Іванович

8 (вісім)

33.

Мідянка Мар′ян Володимирович

9 (дев´ять)

34.

Северін Микола Миколайович

4 (чотири)

35.

Сакаль Богдан Васильович

 4 (чотири)

36.

Шевченко Ігор Ігорович

8 (вісім)

37.

Островка Владислав  Іванович

4 (чотири)

 

Результати вступних випробувань  з географії

242  Туризм  (денна форма)

№ п/п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1

Ковбінь Еммануела Сергіївна

7 (сім)

2

Чорій Жанна Юріївна

8 (вісім)

3

Русін Олександра Іванівна

8 (вісім)

4

Гвоздьова Ольга – Андріанна Євгенівна

8 (вісім)

5

Цанько Ганна Василівна

8 (вісім)

6

Бургер Андріана Миколаївна

6 (шість)

7

Танинець Вікторія Вікторівна

8 (вісім)

8

Дубей Мирослава Мирославівна

8 (вісім)

9

Сегедій Ангеліна Євгеніївна

8 (вісім)

10

Нитка Вікторія Василівна

7 (сім)

11

Лізанець Ангеліна Мирославівна

7 (сім)

12

Бринюк Моніка Миколаївна

5 (п’ять)

13

Цанько Олег Михайлович

6 (шість)

14

Кеменяш Вероніка Іванівна

8 (вісім)

15

Микита Діана Ярославівна

10 (десять)

16.

Попик Валерія Костянтинівна

7 (сім)

 

  Результати вступних випробувань  з математики

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (денна форма)

№ п / п

Прізвище, ім´я  по батькові

Оцінка

1.

 

Мисько Михайло Михайлович

5 (п’ять)

2.

Масяк Максим Юлійович

5 (п’ять)

3.

Шевченко Юрій Володимирович

8 (вісім)

4.

Пичкар Едуард Олександрович

6 (шість)

5.

Зеленько Дмитро Васильович

7 (сім)

6.

Мешко Юрій Юрійович

7 (сім)

7.

Козуб Іван Ігорович

7 (сім)

8.

Солкуп Юрій Васильович

7 (сім)

9.

Лешенда Василь Васильович

6 (шість)

10.

Рудош Віталій Михайлович

7 (сім)

11.

Рудош Михайло Васильович

7 (сім)

12.

Чечур Владислав Мирославович

6 (шість)

13.

Герченко Олександр Олександрович

7 (сім)

14.

Іжовський Родіон Юрійович

7 (сім)

15.

Вечірко Рустам Рустамович

7 (сім)

16.

Геревич Владислав Іванович

5 (п’ять)

17.

Попович Віталій Іванович

5 (п´ять)

18.

Роман Ігор Олегович

4 (чотири)

19.

Розвєзєв Олександр Дмитрович

8 (вісім)

20.

Белеканич Назарій Михайлович

7 (сім)

21.

Яворський Віталій Іванович

7 (сім)

22.

Бирак Михайло Михайлович

 5 (п’ять)

23.

Бирак Василь Михайлович

6 (шість)

24.

Корнаш Василь Дмитрович

7 (сім)

25.

Гартнер Віталій Іванович

6 (шість)

26.

Хайнас Владислав Владиславович

7 (сім)

27.

Стегура В’ячеслав Васильович

5 (п’ять)

28.

Белей Мирослав Мирославович

7 (сім)

29.

Сивоус Роман Васильович

7 (сім)

.

 

Розклад занять

rozklad

Підготовчі курси 2017

48566944

Ми в ЗМІ

 

Авторизація



Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito