ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Абітурієнту Результати вступних іспитів
Результати вступних іспитів

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

  1.  

Бровді Василь Петрович

6

  1.  

Симочко Микола Віталійович

5

  1.  

Мамедов Валерій Валерійович

7

  1.  

Абель Олександр Валерійович

8

  1.  

Ленів Валентин Богданович

6

  1.  

Софілканич Мирослав Миколайович

6

  1.  

Мориляк Іван Петрович

7

  1.  

Арендаш Іван Мирославович

7

  1.  

Гвоздь Артем Михайлович

7

  1.  

Риган Дмитро Володимирович

5

  1.  

Кеменяш Іван Іванович

7

  1.  

Кошеля Володимир Васильович

7

  1.  

Бабійчук Віталій Олександрович

6

  1.  

Сливка Олексій Іванович

7

  1.  

Гебеш Іван Михайлович

7

  1.  

Алмаші Владислав Петрович

7

  1.  

Товтин Денис Русланович

8

  1.  

Петричко Владислав Юрійови

6

  1.  

Лазар Мар’ян Михайлович

7

  1.  

Шепетюк Ян Васильович

8

  1.  

Хміль Іван Вікторович

7

  1.  

Синиця Петро Михайлович

7

  1.  

Фалайло Вадим Васильович

5

  1.  

Гавріш Юрій .Юрійович

5

  1.  

Бобик Іван Васильович

7

  1.  

Фалес Дмитро Мирославович

4

 

 

 

123 Комп'ютерна інженерія

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

  1.  

Петрушев Крістіан Володимирович

7

  1.  

Кнаус Владислав Михайлович

5

  1.  

Ливч Василь Іванович

8

  1.  

Нібак Рената Михайлівна

8

  1.  

Завгородній Іван В’ячеславович

7

  1.  

Сливка Андрій Михайлович

7

  1.  

Мумряк Василь Васильович

7

  1.  

Гулаткан Михайло Федорович

8

  1.  

Ходюк Вадим Русланович

5

  1.  

Бобаль Олександр Андрійович

7

  1.  

Кучінка Вікторія Петрівна

5

  1.  

Мадяр Михайло Михайлович

8

  1.  

Чутора Мирослав Іванович

4

  1.  

Микуланинець Василь Васильович

7

  1.  

Гвоздь Ярослав Ярославович

8

  1.  

Береш Яник Іванович

8

  1.  

Микуланинець Олександр Віталійович

4

  1.  

Головнич Мирослав Сергійович

8

  1.  

Станкович Вадим Євгенович

8

  1.  

Безик Артем Іванович

5

  1.  

Повідайчик Андрій Васильович

6

  1.  

Шнелцер Отто Карлович

8

  1.  

Жевняк Василь Васильович

5

  1.  

Шемет Федір Іванович

7

  1.  

Баркасі Саболч-Роланд Вінцейович

10

  1.  

Годованець Василь Васильович

8

  1.  

Коваль Володимир Володимирович

7

  1.  

Маюр Дмитро Дмитрович

7

  1.  

Попович Василь Михайлович

5

  1.  

Сивцов Михайло Олексійович

6

  1.  

Зузак Віталій Олександрович

8

  1.  

Плеша Едуард Михайлович

6

  1.  

Кутецький Павло Миколайович

6

  1.  

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

181 Харчові технології

 

№ п/п

П.І.Б.

Бал

  1.  

Брудняк Крістіан Олександрович

8

  1.  

Мелай Альбіна Євгенівна

7

  1.  

Долматова Мирослава Оскарівна

4

  1.  

Чутора Тарас Юрійович

4

  1.  

Кипинач Марія Іванівна

6

  1.  

Фізер Максим Борисович

5

  1.  

Варга Вікторія Віталіївна

4

  1.  

Нитка Вероніка Василівна

5

  1.  

Кубаш Світлана Юріївна

4

  1.  

Вадейке Руслана Русланівна

5

  1.  

Чераньова Олександра Олександрівна

5

  1.  

Горбенко Наталія Василівна

7

  1.  

Хома Валентина Віталіївна

5

  1.  

Хома Олександра Віталіївна

6

  1.  

Попович Вікторія Василівна

4

  1.  

Капац Неонілла Іванівна

5

  1.  

Томазова Віталіна Василівна

8

  1.  

Долгополов Роман Сергійович

5

  1.  

Бошинда Евеліна Михайлівна

7

  1.  

Чепіжко Ніка Павлівна

5

  1.  

Анталовці Владислав Василльович

6

  1.  

Динис Роман Юрійович

7

  1.  

Кучинка Марія Іванівна

5

  1.  

Русин Олександр Васильович

7

  1.  

Попович Андріана Юріївна

7

  1.  

Гебеш Моріка Іванівна

8

  1.  

Зубрович Аманда Іванівна

4

  1.  

Мигович Кристина Михайлівна

5

  1.  

Коневич Юлія Юріївна

7

  1.  

Головнич Богдан Іванович

7

  1.  

Стасенко Станіслава Костянтинівна

4

  1.  

Халахан Альбіна Тимурівна

8

  1.  

Лакатош Іван Петрович

7

  1.  

Мішко Олена Юріївна

6

  1.  

Бринюк Ерік Валентинович

7

  1.  

Фенінець Андрій Ігорович

7

  1.  

Добрянський Максим Володимирович

4

  1.  

Білас Вікторія Юріївна

5

  1.  

Динис Маріанна Олександрівна

7

  1.  

Попович Адріана Юріївна

4

  1.  

Дорчі Мирослава Едуардівна

4

  1.  

Халявка Ольга Василівна

4

  1.  

Пяско Степан Андрійович

5

  1.  

Шиманський Василь Олександрович

4

  1.  

Шиманський Едуард Олександрович

4

  1.  

Одарченко Анатолій Русланович

6

  1.  

Халус Антоніна Миколаївна

6

  1.  

Тихонова Марія Геннадіївна

7

  1.  

Мушко Анастасія Василівна

4

  1.  

Цанько Василь Віталійович

5

  1.  

Малета Наталія Іллівна

4

  1.  

Заяць Олександр Михайлович

5

  1.  

Цанько Наталія Юріївна

7

  1.  

Свистак Юрій Васильович

4

  1.  

Брезинська Діана Василівна

4

  1.  

Лепеш Катерина Іванівна

7

 

 

 

 051 Економіка

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

 
 
  1.  

Сіткар Андріанна Павлівна

8

 

  1.  

Лендєл Габріелла Василівна

6

 

  1.  

Дребітко Олександра Іванівна

9

 

  1.  

Цап Інна Іванівна

5

 

  1.  

Дудаш Євгенія Віталіївна

10

 

  1.  

Іржак Катерина Михайлівна

9

 

  1.  

Уліганець Вероніка Іванівна

6

 

  1.  

Лендєл Анастасія Василівна

8

 

  1.  

Василенко Вероніка Володимирівна

8

 

  1.  

Кеменяш Габріелла Юріївна

5

 

  1.  

Пічкар Станіслав Юрійович

8

 

  1.  

Тучапський Богдан Ярославович

9

 

  1.  

Клайн Марія Вікторівна

5

 

  1.  

Цалан Юлія Віталіївна

8

 

  1.  

Брюхович Мар’яна Андріївна

9

 

  1.  

Буцко Антоніна Валеріївна

9

 

  1.  

Понижан Вероніка Василівна

6

 

  1.  

Бочко Вікторія Миколаївна

8

 

 

 

 

 241 Готельно ресторанна справа

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

 
 
  1.  

Чава Ніка Йосипівна

5

 

  1.  

Рущак Вероніка Ярославівна

8

 

  1.  

Дорошевич Антоніна Романівна

7

 

  1.  

Комар Євгенія Сергіївна

8

 

  1.  

Туряниця Андріана Андріївна

5

 

  1.  

Йовбак Вікторія Іванівна

8

 

  1.  

Русин Аліна Русланівна

5

 

  1.  

Далекорей Тетяна Василівна

6

 

  1.  

Уліганинець Антон Михайлович

8

 

  1.  

Кулман Габрієлла Сергіївна

5

 

  1.  

Гулович Анастасія Анатоліївна

5

 

  1.  

Коневич Юліанна Михайлівна

5

 

  1.  

Гебеш Ірина Юріївна

9

 

  1.  

Стемпурський Василь Любомирович

5

 

  1.  

Дзинів Ірина Олегівна

8

 

  1.  

Гулан Іванна Михайлівна

4

 

  1.  

Орос Анастасія-Крістіна Владиславівна

5

 

  1.  

Пензештадлер Уляна Михайлівна

9

 

  1.  

Маркович Євгенія Василівна

8

 

  1.  

Гудачок Вікторія Василівна

8

 

  1.  

Гніденко Тетяна Олександрівна

6

 

  1.  

Шмига Катерина Іванівна

5

 

  1.  

Дорошенко Юліанна Віталіївна

9

 

  1.  

Чубірка Карина-Марія Юріївна

7

 

  1.  

Динис Аліна Володимирівна

6

 

  1.  

Далекорей Оксана Михайлівна

5

 

  1.  

Барна Іванна Олегівна

5

 

  1.  

Гроза Валентина Юріївна

6

 

       

 

 

 

 

 133 Галузеве машинобудування

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Української мови»

 
 
  1.  

Кондря Олександр Василович

8

 

  1.  

Мотринець Євгеній Іванович

7

 

  1.  

Тоба Юрій Ігорович

5

 

  1.  

Петрунько Дмитро Іванович

9

 

  1.  

Щадей Руслан Ігорович

7

 

  1.  

Попович Владислав Мирославович

8

 

  1.  

Фізер Ярослав Леонідович

8

 

  1.  

Варваринець Дмитро Віталійович

7

 

  1.  

Чубірко Олександр Сергійович

4

 

  1.  

Годинець Андрій Олександрович

4

 

  1.  

Куковиця Павло Олександрович

6

 

  1.  

Цанько Роман Ярославович

8

 

  1.  

Гулович Іван Володимирович

4

 

  1.  

Гулович Йосип Володимирович

4

 

  1.  

Кнап Віктор Вікторович

6

 

  1.  

Торинець Юрій Ігорович

4

 

  1.  

Микитанинець Володимир Володимирович

4

 

  1.  

Маринець Степан Іванович

5

 

  1.  

Фалес Дмитро Петрович

5

 

  1.  

Полянич Вадим Ярославович

6

 

  1.  

Кризина Дмитро Русланович

5

 

  1.  

Брудняк Володимир Олександрович

7

 

  1.  

Козмович Володимир Олександрович

8

 

  1.  

Пукіш Олександр Віталійович

5

 

 

 

242 Туризм

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Української мови»

  1.  

Кобулей Каріна Юріївна

8

  1.  

Дупин Михайло Михайлович

8

  1.  

Садомська Аміна Сергіївна

9

  1.  

Лакатош Анжеліка-Ангеліна Андріянівна

4

  1.  

Сидоран Анна Василівна

6

  1.  

Татач Едуард Вікторович

4

  1.  

Островка Христина Михайлівна

7

  1.  

Костенко Віта Ярославівна

6

  1.  

Чирок Валерія Валеріївна

6

  1.  

Бабич Юлія Олександрівна

8

  1.  

Куля Василь Станіславович

8

  1.  

Лемак Яна Василівна

8

  1.  

Михайлюк Михайло Романович

9

  1.  

Соскіда Антоніна Олегівна

6

  1.  

Куцкір Яна Сергіївна

8

  1.  

Туряниця Евеліна Едуардівна

8

  1.  

Степаненко Катерина Михайлівна

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

181 Харчові технології на екзамен з «Математики»

Група-1

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

 
 
  1.  

Брудняк Крістіан Олександрович

7

 

  1.  

Мелай Альбіна Євгенівна

7

 

  1.  

Долматова Мирослава Оскарівна

6

 

  1.  

Чутора  Тарас Юрійович

5

 

  1.  

Кипинач Марія Іванівна

5

 

  1.  

Фізер Максим Борисович

6

 

  1.  

Варга Вікторія Віталіївна

6

 

  1.  

Нитка Вероніка Василівна

7

 

  1.  

Кубаш Світлана Юріївна

5

 

  1.  

Вадейке Руслана Русланівна

6

 

  1.  

Чераньова Олександра Олександрівна

7

 

  1.  

Горбенко Наталія Василівна

6

 

  1.  

Хома Валентина Віталіївна

8

 

  1.  

Хома Олександра Віталіївна

7

 

  1.  

Попович Вікторія Василівна

8

 

  1.  

Капац Неонілла Іванівна

6

 

  1.  

Томазова Віталіна Василівна

7

 

  1.  

Долгополов Роман Сергійович

4

 

  1.  

Бошинда Евеліна Михайлівна

7

 

  1.  

Чепіжко Ніка Павлівна

6

 

  1.  

Анталовці Владислав Василльович

7

 

  1.  

Динис Роман Юрійович

7

 

  1.  

Кучинка Марія Іванівна

6

 

  1.  

Русин Олександр Васильович

7

 

  1.  

Попович Андріана Юріївна

6

 

  1.  

Гебеш Моріка Іванівна

6

 

  1.  

Зубрович Аманда Іванівна

6

 

  1.  

Мигович Кристина Михайлівна

6

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

181 Харчові технології на екзамен з «Математики»

Група-2

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Математики»

 
 
  1.  

Коневич Юлія Юріївна

7

 

  1.  

Головнич Богдан Іванович

7

 

  1.  

Стасенко Станіслава Костянтинівна

6

 

  1.  

Брезинська Діана Василівна

5

 

  1.  

Халахан Альбіна Тимурівна

7

 

  1.  

Лакатош Іван Петрович

7

 

  1.  

Мішко Олена Юріївна

6

 

  1.  

Бринюк Ерік Валентинович

8

 

  1.  

Фенінець Андрій Ігорович

7

 

  1.  

Добрянський Максим Володимирович

5

 

  1.  

Білас Вікторія Юріївна

8

 

  1.  

Динис Маріанна Олександрівна

7

 

  1.  

Попович Адріана Юріївна

6

 

  1.  

Дорчі Мирослава Едуардівна

5

 

  1.  

Халявка Ольга Василівна

6

 

  1.  

Тяско Степан Андрійович

6

 

  1.  

Шиманський Василь Олександрович

6

 

  1.  

Шиманський Едуард Олександрович

6

 

  1.  

Одарчинко Анатолій Русланович

7

 

  1.  

Халус Антоніна Миколаївна

5

 

  1.  

Тихонова Марія Геннадіївна

7

 

  1.  

Шушко Анастасія Василівна

5

 

  1.  

Цанько Василь Віталійович

5

 

  1.  

Малета Наталія Іллівна

7

 

  1.  

Заяць Олександр Михайлович

7

 

  1.  

Лепеш Катерина Іванівна

7

 

  1.  

Цанько Наталія Юріївна

7

 

  1.  

Свистак Юрій Васильович

4

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Української мови»

 
 
  1.  

Бровді Василь Петрович

4

 

  1.  

Симочко Микола Віталійович

5

 

  1.  

Мамедов Валерій Валерійович

7

 

  1.  

Абель Олександр Валерійович

8

 

  1.  

Ленів Валентин Богданович

4

 

  1.  

Софілканич Мирослав Миколайович

8

 

  1.  

Мориляк Іван Петрович

7

 

  1.  

Арендаш Іван Мирославович

8

 

  1.  

Гвоздь Артем Михайлович

7

 

  1.  

Риган Дмитро Володимирович

4

 

  1.  

Кеменяш Іван Іванович

7

 

  1.  

Кошеля Володимир Васильович

8

 

  1.  

Бабійчук Віталій Олександрович

4

 

  1.  

Сливка Олексій Іванович

8

 

  1.  

Гебеш Іван Михайлович

7

 

  1.  

Алмаші Владислав Петрович

6

 

  1.  

Товтин Денис Русланович

7

 

  1.  

Петричко Владислав Юрійови

8

 

  1.  

Лазар Мар’ян Михайлович

8

 

  1.  

Шепетюк Ян Васильович

7

 

  1.  

Хміль Іван Вікторович

7

 

  1.  

Синиця Петро Михайлович

8

 

  1.  

Фалес Дмитро Мирославович

5

 

  1.  

Фалайло Вадим Васильович

4

 

  1.  

Гавріш Юрій .Юрійович

4

 

  1.  

Бобик Іван Васильович

7

 

 

 

 

 

123 Комп'ютерна інженерія

 

№ п/п

П.І.Б.

екзамен з «Української мови»

 
 
  1.  

Петрушев Крістіан Володимирович

7

 

  1.  

Кнаус Владислав Михайлович

4

 

  1.  

Ливч Василь Іванович

7

 

  1.  

Нібак Рената Михайлівна

8

 

  1.  

Завгородній Іван В’ячеславович

7

 

  1.  

Сливка Андрій Михайлович

8

 

  1.  

Мумряк Василь Васильович

9

 

  1.  

Гулаткан Михайло Федорович

7

 

  1.  

Ходюк Вадим Русланович

4

 

  1.  

Бобаль Олександр Андрійович

7

 

  1.  

Кучінка Вікторія Петрівна

4

 

  1.  

Мадяр Михайло Михайлович

7

 

  1.  

Чутора Мирослав Іванович

4

 

  1.  

Микуланинець Василь Васильович

7

 

  1.  

Гвоздь Ярослав Ярославович

7

 

  1.  

Береш Яник Іванович

8

 

  1.  

Микуланинець Олександр Віталійович

4

 

  1.  

Головнич Мирослав Сергійович

8

 

  1.  

Станкович Вадим Євгенович

9

 

  1.  

Безик Артем Іванович

4

 

  1.  

Повідайчик Андрій Васильович

5

 

  1.  

Шнелцер Отто Карлович

7

 

  1.  

Жевняк Василь Васильович

4

 

  1.  

Шемет Федір Іванович

8

 

  1.  

Баркасі Саболч-Роланд Вінцейович

4

 

  1.  

Русин Іван Олексійович

не з’явився

 

  1.  

Годованець Василь Васильович

7

 

  1.  

Коваль Володимир Володимирович

4

 

  1.  

Маюр Дмитро Дмитрович

4

 

  1.  

Попович Василь Михайлович

4

 

  1.  

Сивцов Михайло Олексійович

5

 

  1.  

Зузак Віталій Олександрович

7

 

  1.  

Плеша Едуард Михайлович

4

 

  1.  

Кутецький Павло Миколайович

4

 

 

 

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

Авторизація



Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito