ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини СТК НУХТ долучився до програми співпраці між виноробними регіонами Франції і України
СТК НУХТ долучився до програми співпраці між виноробними регіонами Франції і України

З 22 листопада в  нашій області  стартувала довгострокова програма міжрегіонального партнерства «Бордо – Закарпаття» співробітництво з провідними фахівцями виноробства Франції, мета якої – розвиток бренду «Вино Закарпаття», сприяння підвищенню якості місцевих вин через вдосконалення професійних знань і навичок виноробів, розвиток винного туризму, підвищення рівня винної культури.

Перший етап співпраці – освітній. Фахівці з Франції читають лекції  для студентів та виноробів, проводять професійні майстер-класи для менеджерів, туризмознавців.

В  рамках Програми 23 листопада 2019 р. в Свалявському технічному коледжі НУХТ енолог з регіону Бордо (Франція), доктор мікробіології і біотехнологій, агроном, майстер виноградарства та виноробства, координатор програми, викладач економіки Міністерства сільського господарства Франції в EPL Бордо Гільєрм Мартінс провів відкриту лекцію на тему: «Якість вина та виявлення дефектів напою». Зокрема, пан Гільєрм Мартінс розкрив наукові основи сприйняття аромату людиною, фактори, що впливають на величину порогу їх відчуття, зупинився на змінах в ароматі вин, що викликані порушенням технології, способах запобігання та, у випадку появи, усунення таких вад. Також було проведено майстер-клас по визначенню різних ароматів, що з’являються при захворюваннях та вадах вин.

Стефан Баде, професор економіки і маркетингу виноробства Бордо, агроном та викладач економіки Міністерства сільського господарства Франції в EPL Бордо розповів про розвиток винного туризму в Бордо та окреслив ефективні напрямки роботи в цій сфері для Закарпаття. Він заявив, що дуже важливим є такий розвиток інфраструктуру краю, що забезпечує комфортне перебування туриста з різним рівнем доходів, створення винних карт та доріг. 

За словами Ігоря Радомисельського, віцепрезидента виноробної компанії Шато Чизай, ініціатора проєкту Chateau Chizay Academy, куратора програми «Бордо – Закарпаття», надалі програма планує організовувати також обмін студентами та викладачами виноробних освітніх закладів.

 

Вибори ректора НУХТ 2020р.

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito