ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Вручення студентських квитків
Вручення студентських квитків

Сьогодні, 22 жовтня відбулося урочисте вручення студентських квитків та залікових книжок на «Економічному відділі» нашого коледжу. Свято урочисто відкрили ведучі, які розповіли першокурсникам про важливе значення студентських квитків для кожног студента.

Захід пройшов в дружній та затишній атмосфері. Завідувачка відділенням Надія Андріївна Шекмар вручила студентам спеціальностей «Економіка підприємств», «Туристичне обслуговування» та «Готельно-ресторанна справа» студентські квитки та привітали їх з отриманням перших офіційних документів студента. Куратори груп Цапар О.О., Міцода К.М. та Пічкарь О.В побажали студентам успіхів в навчанні, цікавих років життя в коледжі, наполегливості у здобутті професійних навиків та досягнення своєї мрії. До привітання приєднались викладачі: Станкович М.М., Левко М.К, Вальо Л.І., Стегура В.В., Лізанець М.В.

Старшокурсники, які були запрошені на свято, поділились з студентами досвідом навчання в коледжі, зокрема студент четвертого курсу «Туристичне обслуговування» Попович Мирослав побажав першокурсникам наснаги та незабутніх вражень від років проведених у стінах рідного навчального закладу. 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito