ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Європейський день мов
Європейський день мов

Щороку 26 вересня святкується Європейський день мов. Студенти СТК НУХТ разом із членами ц/к іноземних мов не оминули увагою це свято. У приміщенні читального залу коледжу був проведений захід, на якому студенти поділилися інформацією про значення іноземних мов у житті людини. 

Можливо, заходи в межах «Європейського дня мов» привернуть увагу і в нашій країні, і вивчати іноземні мови будуть не тільки ті, кому це потрібно за службовим обов’язком, але і всі інші, причому заради однієї мети – щоб сприяти багатомовності.

Розпочала це свято голова ц/к іноземних мов Вурста О.С. Зал був прикрашений прапорами країн, про які говорили студенти, а всі присутні мали змогу побачити різні виставки, слайди та фільми про країни ЄС. На святі прозвучали різні цікаві факти про англомовні та німецькомовні країни, а також про мови наших сусідів – словацьку та угорську. Про все це розповіли студенти різних груп, а саме: Гвоздьова Ольга, Бобраницька Даяна, Шестак Віолетта, Садомська Аміна, Чорій Жанна, Дубей Мирослава.

У підготовці до свята взяли участь викладачі іноземних мов: Вурста О.С., Грицище Ю.І., Гуцул І.Ф., Гончарук Т.М., Бращайко Є.Й., Міцода К.М., Цапар В.О., Клемонца В.А.

Із заключним словом виступила голова ц/к іноземних мов Вурста О.С., яка подякувала студентам та викладачам за участь у проведенні даного свята.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito