ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Знайомлення з мінеральними водами Свалявщини
Знайомлення з мінеральними водами Свалявщини

Завдяки мінеральним джерелам, що розташовані на території нашого району, про Сваляву знають далеко за межами області та, навіть, країни.8 жовтня студенти груп ДВ-171, ДВ-161 разом з викладачами Добоній І.В. та Лавкай В.Л. побували на ТДВ «Свалявські мінеральні води»  та ознайомились з етами виробництва мінеральної води.

Екскурсію проводила завідувачка лабораторії Лакатош Руслана Миколаївна, яка вже близько двадцяти років працює на підприємстві. Вона розповіла студентам про основні технологічні операції при виробництві мінеральних вод, провела по цехах та ознайомила з принципом роботи обладнання, що входить в лінію розливу, фільтрувального устаткування та ін.

З цікавістю слухали студенти та викладачі розповідь Руслани Миколаївни про вплив на організм та користь мінеральної води, які  більшою мірою визначаються наявністю мікро- та макроелементів. Це можуть бути такі речовини, як гідрокарбонати, хлориди, сульфати, натрій, бром, магній, кремній та безліч інших елементів.

Мінеральні води, які виробляє підприємство рекомендують  при виразці шлунку, гастриті, хворобі ендокринної системи, циститі, і навіть при симптомах депресії. Вони давно представлена ​​українському споживачеві і досить успішно конкурують з іншими мінеральними водами. Зокрема, корисні властивості води «Поляна Квасова» добре відомі як у нас, так і за кордоном. Її цінність досліджувалася в Швейцарії, Франції, Італії. Експорт здійснюється в Прагу, Париж, Берлін, Відень і навіть за океан.

Студенти також ознайомились в роботою лабораторії, методами  визначення якісних показників мінеральної води. Їм було продемонстровано посів зразків на поживні середовища.

Екскурсія справила на всіх приємне та позитивне враження.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 13 гостей і 1 користувач на сайті
  • p42j4ur0aexg


Travel Turne Tranzito