ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини З днем знань!
З днем знань!

Цього року  наш навчальний заклад продовжив добру традицію святкування Дня Знань. На святі панувала урочиста атмосфера,яка подарувала хвилюючі та незабутні враження для першокурсників.

Ведучі свята: Супп Олександр, Шестак Віолетта, Бобраніцька Даяна, Данайканич Аліна привітали всіх присутніх та побажали студентам першого курсу цікавого та насиченого студентського життя.

Із словами привітання виступив директор коледжу Йовбак Василь Дмитрович, який згадав свої студентські роки у стінах нашого навчального закладу і побажав першокурсникам плідного навчання та здобуття нових знань.

Напутніми словами куратор Пічкар Одарка Василівна побажала студентам успіхів у навчанні і зазначила, що цікаве та успішне життя в коледжі залежатиме від кожного з них. Також із привітанням до винуватців свята звернулися і студенти старшокурсники – Гніденко Іванна та Чиркова Марія, які вручили їм Ключ Знань, студентський квиток, залікову книгу.

На завершення урочистої частини свята першокурсниці Туряниця Каріна та Лебович Олеся подякували організаторам і учасникам дійства за створення хорошого настрою та незабутніх {}{}вражень.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito