ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Тиждень ЦК хімічних дисциплін
Тиждень ЦК хімічних дисциплін
З 27 по 29 травня у Свалявському технічному коледжі НУХТ проводився тиждень циклової комісії хімічних дисциплін. В рамках проведення святкувань студенти коледжу брали участь у наступних заходах:
27.05.2019 року відбувся конкурс стіннівок, які були присвячені святу, участь в якому взяли студенти перших курсів. Єдиного переможця виявити було складно тому всі ті хто брав участь отримали в подарунок сертифікат на один бал з хімії при виставлені залікових та екзаменаційних оцінок. Чому учасники заходу дуже зраділи. Також в цей день була проведена Олімпіада з хімії між студентами перших курсів. Куратор заходу Гуцул М.В. Переможцем стала студентка групи ДГ – 186 – Чава Ніка.
28.05.2019 року в читальному залі відбувся головний святковий захід всього тижня циклової комісії хімічних дисциплін – Хімія та здорове харчування. Присутні мали змогу дізнатися багато цікавого про здоровий спосіб життя, важливість різноманітних вітамінів та хімічних елементів для забезпечення нормального функціонування нашого організму. Інформативні та корисні відеоматеріали доповнювали доповіді студентів, і посилювали ефект від почутого. Захід підготували студенти групи ДГ – 186, класний керівник Береш Є.Ю.
29.05.2019 року студенти групи ДВХ – 173 разом з головою циклової комісії хімічних дисциплін Гартл Н.І. відвідали хімічну лабораторію заводу по розливу мінеральної води, де мали змогу ознайомитися з різними методами визначення якості та складу води, подивитися процес розливу та пакування готової продукції.
 
 
 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito