ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День відкритих дверей
День відкритих дверей
8 травня в Свалявському технічному коледжі відбулося урочисте свято – День відкритих дверей.  Ця подія для коледжу вже є традиційною. Кожного року, до нашого закладу запрошуються випускники шкіл з Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів нашої України.
 
Школярі мали змогу ознайомитися з виставкою досягнень нашого коледжу в різних галузях та порозмовляти з представниками відповідних циклових комісій. Творчий підхід до виставки дав змогу майбутнім абітурієнтам переконатися, що наш заклад дійсно заслуговує уваги і в ньому варто навчатися та розвиватися як особистість. Також була можливість ознайомитися з аудиторіями та лабораторіями нашого коледжу, чудовим читальним залом, спортзалом, актовим залом та комп’ютерними класами. Після цього гості були запрошені до актової зали, де на них чекала святкова програма. Зі словами привітання виступив директор Свалявського технічного коледжу НУХТ, кандидат технічних наук доцент – Йовбак Василь Дмитрович, заступник голови районної ради – Стигура Клара Олександрівна.
 
Також до нашого коледжу на свято були запрошені поважні гості з Словаччини та Чехії. Петер Ставінога - голова товаривства "Україна Чехія" Ян Пташек - директор середньої професійної школи міста Пардубіце. Карел Кубік - заступник директора ередньої професійної школи міста Пардубіце. Ян Брецко - директор Академії професійно технічної освіти міста Калужа.
 
Спеціально для іноземних гостей у програмі святкувань звучали музичні твори які виконали: Чорій Жанна, Гвоздьова Ольга, Кеменяш Вероніка, Кеменяш Аніта, Піпаш Крістіна, Сідун Валерія та Дубей Мирослава та національний танцець Словаччини.
Далі розпочалася безпосередньо святкова програма, ведучими якої були Супп Олександр, Даяна Бобраніцька, Віолета Шестак та Данайканич Аліна.
 
З поезіями виступили: Попович Надія, Петрунько Дмитро, Дзинів Ірина, Гніденко Тетята, Штецо Катерина та Гніденко Іванна.
Коледж запрошує всіх бажаючих на навчання.
 
Чекаємо на Вас! До нових зустрічей.

 

Вибори ректора НУХТ 2020р.

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito