ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День захисту землі
День захисту землі

24 квітня в читальному залі Свалявського технічного коледжу відбувся святковий захід присвячений Дню захисту Землі, який святкують в усьому світі 22 квітня починаючи з 1970 року. 

 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. 

У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів.

Україна також прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів і реформування економіки з урахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху.

На початку заходу викладач Береш Євген Юрійович звернувся до присутніх з закликом берегти та цінувати наш дім – планету Земля. Після чого студенти та викладачі переглянули документальну стрічку “Дім – Побачення з планетою”, в якому розповідалося про екологічні катастрофи, що загрожують планеті, на прикладі тих які ми спостерігаємо зараз.

В кінці було обговорення побаченого і дискусія про роль кожного в захисті та охороні довкілля.

На заході були присутні студенти груп ДЕТ-184, ДГ-186 та ДОК-189.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito