ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Незабутня подорож до Києва
Незабутня подорож до Києва

Традицією стало для студентів коледжу спеціальності туристичне та готельне обслуговування щорічно відвідувати туристичну виставку UITT, яка є найбільшною подією сезону «весна – літо».

Майже 20 000 спеціалістів з усіх областей України, країн ближнього і дальнього зарубіжжя відвідали UITT’2019. Понад 300 компаній з 30 країн одночасно вирішують основні завдання бізнесу: маркетингові дослідження, формування іміджу, продаж, реклама.

Ділова програма виставки традиційно дуже насичена. Студенти мали можливість відвідати ряд семінарів, конференцій, взяти участь у дискусіях, круглих столах.

Під час проведення виставки відбувалися різноманітні конкурси, в яких студенти охоче приймали участь та отримували за це призи.

Надихнувшись отриманими знаннями та досвідом міжнародних представників туристичних груп, студенти вирішили відвідати також і місця слави нашого рідного міста-героя Києва.

Під час прогулки Києвом всі були в захваті від красоти і велечі цього міста, а саме відвідали Софіївський та Михайлівський собори, вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні, відвідали музей ІІ Світової війни, головну святиню – Києво Печерську Лавру та інші визначні місця.

Недивлячись на культурну програму подорожі студенти мали можливість також відвідати і розважальні місця, а саме були в Київському Зоопарку, відпочили в ТРЦ Ocean Plazа, сходили в 3D кінотеатр та боулінг.

Всім подорож дуже сподобалась і з нетерпінням чекаємо наступну поїздку до чудового міста – Київ.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito