ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Тиждень ЦК комп’ютерних дисциплін
Тиждень ЦК комп’ютерних дисциплін

У період з 18 по 22 березня у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся тиждень циклової комісії (ЦК) комп’ютерних дисциплін. Для студентів комп’ютерної спеціальності було запропоновано ряд заохочувальних заходів, націлених на підвищення рівня зацікавленості з обраного напрямку навчання, забезпечення правильного правового виховання, визначення своїх прав та можливостей удосконалення з обраної професії а також навичків та умінь, що потребують подальшого вдосконалення.

Програма заходів передбачала проведення олімпіади з програмування, брейн-рингу, конференції з програмування, турніру з шашок, підготовки газети "Комп’ютерник", розробку плакатів з привітаннями, правового виховання та профорієнтаційної роботи.

Активну участь у проведенні заходів брали студенти груп ДОК-159, ДОК-169, ДОК-179, ДОК-189 а також викладачі ЦК комп’ютерних дисциплін Дідренцел О.О., Дядюша О.П., Кеменяш І.М., Міцода М.М., Сорокопуд А.М., Щерб’юк І.Ф.

Метою проведення олімпіади з програмування (викладач Щерб’юк І.Ф.) було визначення найкращих студентів, що мають навички логічного мислення, знають принципи розробки програмних систем тощо. Переможцями олімпіади з програмування стали: Цепков Олександр (група ДОК-159), Добоній Антон (група ДОК-159), Фенинець Юрій (група ДОК-169).

Під час проведення семінару з програмування, який відбувся у вівторок 19 березня, студентам було продемонстровано роботу тестувальника (QA Engineer) в сфері IT. Викладач Щерб’юк І.Ф. продемонстрував приклад розробки автоматизованого тесту для перевірки роботи прикладної програми.

З метою заохочення до отримання знань з обраного напрямку в групах І-IV курсу проведено змагання з брейн-рингу, яке було організовано викладачем Сорокопуд А.М. Студентам було запропоновано ряд питань комп’ютерної тематики а також проведено ряд конкурсів на логіку мислення та швидкість прийняття рішень. Переможцями турніру з брейн-рингу стали: 1 місце – група ДОК-159, 2 місце – група ДОК-169, 3 місце – група ДОК-179.

Багато позитивних емоцій отримали студенти під час проведення турніру з шашок, організатором якого був викладач Дядюша О.П. У цьому турнірі призові місця розподілились наступним чином: 1 місце – Маюр Дмитро (група ДОК-189), 2 місце – Цепков Олександр (група ДОК-159), 3 місце – Штефанський Даніел (група ДОК-169), 4 місце – Шикут Едуард (група ДОК-169).

Не оминули питання профорієнтаційної роботи. На підсумкову конференцію, яка відбулась у п’ятницю 22 березня, було запрошено директора Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Івановчик Ганну Євгенівну та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Чернуху Миколу Миколайовича, які провели ґрунтовну розмову зі студентами щодо їхнього подальшого працевлаштування після закінчення коледжу. Розмова зі студентами пройшла у формі діалогу. Працівники служби зайнятості відповіли на численні питання студентів, яким було цікаво дізнатися про послуги, які надаються службою зайнятості. Ганна Євгенівна запросила студентів відвідати Свалявську районну філію Закарпатського ОЦЗ, де вони зможуть ознайомитися з відео-вакансіями, пройти різноманітні тестування, створити власні відео-резюме, що, пришвидшить їх працевлаштування. Також побажала майбутнім випускникам успішного закінчення навчання, кар’єрних здобутків, швидше отримати можливість застосувати набуті знання на новій, перспективній роботі.

У підсумковій конференції, студентів зі святом привітав завідувач комп’ютерним відділенням Кеменяш Іван Михайлович. Він вручив грамоти переможцям олімпіади, турнірів з шашок та брейн-рингу.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito