ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День святого Миколая
День святого Миколая
19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є «почесним охоронцем». Вони свято вірили і вірять в існування доброго захисника і намагаються не гнівити його. І тоді Святий принесе дарунки та солодощі.
 
Так діткам з Обласного будинку дитини це свято запам’ятається як ще один день надії, турботи та неймовірно яскравих фарб життя.
 
За доброю традицією, яку багато років тому започаткували студенти Свалявського технічного коледжу, щорічно вони відвідують Обласний будинок дитини, щоб привітати малечу зі святом.
 
Вихованці дитячого будинку підготували святкову програму: розповідали вірші, співали пісні, а також запрошували Святого Миколая до них у гості. 
 
Бобраніцька Даяна, Шестак Віолетта, Кмідт Марія, Мурза Роман, Попович Надія, Штецо Катерина, Петрунько Дмитро, Шепетюк Ян від імені Студентської Ради підготували подарунки: іграшки, різні солодощі та кульки, яким дітки дуже зраділи.
 
P.S. Також студенти потішили святковим виступом відпочиваючих санаторію «Квітка Полонини». Пролунало багато легенд, історій, цікавих фактів про Святого Миколая. 
 
Свято продовжилось урочистим запалюванням головноії ялинки санаторію. На дворі панувала казкова атмосфера, яка залишила у всіх дуже приємні спогади та хороший настрій. 
 
В кінці свята студенти роздали всім глядачам червоні кульки як символ тепла та любові.
 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito