ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Засідання колегії
Засідання колегії

20 грудня відбулося розширене планове засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, в якому активну участь прийняв Голова ради директорів коледжів Закарпатської області, директор Свалявського технічного коледжу НУХТ к.т.н. Йовбак В.Д.

        До порядку денного вищого колегіального органу увійшли наступні питання:

  1. Про виконання органами місцевого самоврядування вимог Закону України „Про загальну середню освіту” щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів та надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.
  2. Про стан організації фінансово-господарської діяльності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
  3. Про виконання рішення колегії від 15 грудня 2016 року „Про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді”.
  4. Про затвердження Плану роботи департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на 2019 рік.

           Дуже актуальними для керівників коледжів були питання про стан справ у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, а також  інформація про зміни, заплановані Міністерством освіти і науки України у найближчий період, що пов’язані з проходженням державної підсумкової атестації та отриманням документів про освіту.

Підбито своєрідні підсумки року, що минає, але освітня галузь, як відомо, працює не за календарним роком, тож попереду багато завдань, викликів, цікавих проектів в ім’я  Учня, Педагога, Освіти.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito