ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Важливий вибір
Важливий вибір

Життєвий шлях кожної людини значним чином залежить від професії яку ми вибираємо для себе. У словосполученні «вибір професії» закладена дуже глибока думка, вона викликає різноманітні емоції і сподівання, а також породжує і проблеми. Це не вдало чи не вдало прийняте рішення в юності, а часом щаслива або розбита доля, активне і творче життя чи пасивне байдуже існування.

В сучасному суспільстві є багато вищих навчальних закладів які випускники шкіл та коледжів можуть обрати для свого подальшого навчання. Випускники Свалявського технічного коледжу НУХТ теж виявляють бажання продовжувати навчання. З цією метою в коледжі з17 по 19 листопада  була організована екскурсія в столицю нашої держави місто Київ. В рамках екскурсії кращі студенти коледжу відвідали «День відкритих дверей» в Національному університеті харчових технологій. Змістовну і корисну інформацію про університет студенти почули від першого проректора Володимира Ярового. Співробітники університету не тільки розповіли багато цікавого про вуз, але й подали покрокову інформацію про те, як подати електронні заяви про вступ. З цікавого лайфхаку «Як стати успішним студентом?» від голови студентської ради університету Олександра Висоцького студенти коледжу дізнались про життя і дозвілля студентів університету після занять. Яскравим спомином для нас стане розіграш подарунків із символікою НУХТ. Особливо приємно, що три футболки із шести дісталися студентам  нашого коледжу.

Після закінчення основної частини заходу студенти різних спеціальностей відвідали майстер-класи та виставки на кафедрах університету. Зокрема студенти  відділення готельного обслуговування та викладач Пічкарь О.В.   прийняли участь у майстер-класі, який відбувся у технологічній лабораторії кафедри готельно-ресторанної справи. Майстер-клас проводила кондитер ресторану сучасної європейської кухні «The Park Kitchen» при 5-зірковому готелі міжнародної мережі «Hilton Kyiv», випускниця університету Тетяна Лоза, яка ознайомила присутніх із технологією десертів для закладів ресторанного господарства. Після закінчення студенти коледжу Фізер Ольга (ДГ-176)  та Софілканич  Діана (ДГ-156) отримали сертифікати. Багато цікавого студенти почули та побачили на екскурсії  в Інженерно-технічному інституті імені академіка І.С. Гулого, та Навчально – науковому інституті економіки і управління. Участь у  майстер-класах та відвідування виставок на факультетах університету допоможуть студентам коледжу у виборі життєвого щляху.

Студенти та викладачі також здійснили екскурсію по місту на екскурсійному автобусі. Подорож була дуже цікаво і змістовною, ми побачили багато цікавих історичних пам’ятників міста, відвідали жіночий монастир.

Адміністрація та студенти коледжу висловлюють подяку організаторам Дня відкритих дверей за наданий гуртожиток, а особливо коменданту гуртожитку для студентів економістів Валентині  Іванівні, за теплий прийом та затишні умови проживання.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 14 гостей і 1 користувач на сайті
  • qiduxo


Travel Turne Tranzito