ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День студента
День студента

17 листопада – це день, коли студенти святкують своє професійне свято. Для них організовуються урочистості, концерти, дискотеки – одним словом – гуляння до ранку. Саме такий святковий настрій 16 листопада, у п’ятницю, переповнював актовий зал нашого коледжу, де згуртовано зібрались радісні студенти Свалявського технічного коледжу для проведення КВН.

Розпочалася урочистість із привітального звернення директора Свалявського технічного коледжу, кандидата технічних наук - Йовбака Василя Дмитровича. За словами багатьох – Свалявщина найбільше славиться своїми талановитими дітьми, які щороку стають випускниками цього навчального закладу. Кожен студент СТК НУХТ заслуговує на увагу, розуміння і підтримку. Тому в цей святковий день багатьох нагороджено почесними грамотами, подяками за відмінне навчання та за активну громадську участь у житті закладу.

На свято також завітали мер міста Свалява Ланьо Іван Іванович, заступник голови райдержадміністрації Коршинський Михайло Михайлович та заступник голови районної ради Стегура Клара Олександрівна, які привітали студентство з найкращими студентськими роками їхнього життя. Побажав творчих успіхів, злетів, запевнив, що їхні таланти цінять та поважають, адже вони щодня несуть і примножують той добрий доробок всього, що передали нам наші діди та прадіди
Після урочистої частини розпочалося найцікавіше – святковий КВН, в якому брали участь чотири команд-учасниць: технологи – команди “Екстримали”, економісти – “Чорна мафія”, туристи з готельниками – “КВН Мафія”, а також збірна студентів комп’ютерників, механіків та електриків – команда “Бригада”. Оцінювали команди компетентні члени журі – заступник директора Лизанець В.В., викладачі Станкович М.М., Хваста О.М., Гуцул І.Ф.

Змагання проводилися в три тури. В першому турі команди звернулися до глядачів з представленням своєї команди, та влучними жартами про свої спеціальності. Особливо в цьому змаганні відмітилися Екстремали та Чорна мафія. Другий тур являв собою замальовки на тему нелегкого студентського життя. Беззаперечну перемогу на цьому етапі змагань здобула команда КВН Мафія, отримавши максимальну оцінку від журі. Відразу після підрахунку балів за другий тур, розпочався третій заключний етап змагань. Тут учасники представили відеоматеріали та презентації у жартівливій формі показали студентське життя та його будні, кожна команда проявила себе з найкращого боку. Чудовий та прекрасний настрій супроводжував захід протягом всіх виступів команд та конкурсів, студенти та викладачі жваво підтримували учасників викриками, плакатами та кричалками. Перемогу заслужено здобула команда “Екстремали”, з незначним відставанням друге місце вибороли учасники команди “КВН Мафія”, третіми були економісти, четвертою стала команда хлопців – “Бригада’. 

Цей захід вкотре стає доказом того, що студенти – це всебічно розвинені особистості, талановиті індивіди, досить цікаві люди. Найчастіше їх називають тією ланкою, що ділить юність і доросле життя, тому лише вони можуть розповісти про студентські роки так, як все є насправді. Бо називати себе студентом – це не лише «коні пасти», а бути студентом – це стати вершником і летіти назустріч життю.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 71 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito