ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини «Вся правда про Британію»
«Вся правда про Британію»

13-го листопада 2018 р. у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбулося велике дійство під назвою «Вся правда про Британію». Творча група студентів під керівництвом викладача англійської мови Гончарук Т.М. відтворили атмосферу життя британців. Була створена фото-зона, що відображала фрагмент англійської вулички. 

Студенти дізналися багато цікавих фактів про країну, мову якої вивчають, про королівську сім’ю та придворні інтриги, життя пабів, футбол та алкоголь, про престижні автомобілі Англії і хто їх може собі дозволити. Відвідали знаменитий торговий центр «Harrods», який є улюбленим місцем для гурманів, обмінялися думками про легендарну групу «The Beatles», а також отримали багато цінної інформації про знамениті університети Британії – зокрема Oxford university.

Ці всі матеріали та проекти студенти підкріпили фото та відеороликами. Звучали англійські пісні – гімн Британії. Пісня популярного сучасного співака Ed Sheeran – «Shape of you» і добре всім відома пісня «Yesterday».

Дуже цікавим був відео репортаж знятий у самому серці Лондона студентами коледжу ( відео монтаж ). Активну участь у виступі взяли студенти ДТ-175 – Гвоздьова Ольга, Ковбінь  Еммануела, Чорі  Жанна, Русін  Олександра, Цанько Ганна, студенти групи ДОК-179 – Брижак Артур, Мурза Роман, Вінер Олег, Сичик Сергій та Лавкай Даніела. Це дійство відвідали директор коледжу Йовбак В.Д., заступник директора по виховній роботі Переста В.В., голова циклової комісії іноземних мов – Вурста О.С., а також викладачі іноземних мов –  Грицище Ю.І., Гуцул І.Ф., Цапар В.О., Міцода К.М., Клемонца В.А.

Все відбулось в теплій, затишній атмосфері і пройшло на високому рівні. Студенти та гості дійства отримали не тільки багато цікавої інформації, але й багато вражень і масу задоволення.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito