ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Європейський день мов
Європейський день мов

Щороку 26 вересня святкується Європейський день мов. Студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ разом із членами ц/к іноземних мов не оминули увагою це свято. У приміщенні читального залу коледжу був проведений захід, на якому студенти поділялися інформацією про значення іноземних мов у житті людини. 

Можливо, заходи в межах «Європейського дня мов» привернуть увагу і в нашій країні, і вивчати іноземні мови будуть не тільки ті, кому це потрібно за службовим обов’язком, але і всі інші, причому заради однієї мети - щоб сприяти поширенню багатомовності.

Розпочали це свято заступник директора з виховної роботи Переста В.В. та голова ц/к іноземних мов Вурста О.С. Зал був прикрашений прапорами країн, про які говорили студенти а всі присутні мають змогу побачити різні виставки, слайди та фільми про країни ЄС. На святі прозвучали різні цікаві факти про англомовні та німецькомовні країни, а також про мови наших сусідів – словацьку та угорську. Про все це нам розповіли студенти різних груп, а саме: Брижак Артур, Гвоздьова Ольга, Ковбінь Еммануела, Бобраницька Даяна, Шестак Віолетта, Костик Ганна, Лізанець Ангеліна, Лизанець Каріна, Кеменяш Вероніка, Цанько Руслана, Мішко Вікторія, Беца Ольга, Лявинець Марія.

У підготовці до цього свята взяли участь викладачі іноземних мов: Вурста О.С., Гуцул І.Ф., Грицище Ю.І., Гончарук Т.М., Бращайко Є.Й., Цапар В.О., Клемонца В.А., Міцода К.М.

Із заключним словом виступили Переста В.В. та Вурста О.С., які подякували студентам і викладач за участь у проведенні даного заходу.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 69 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito