ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини 3 вересня - День ЗНАНЬ!
3 вересня - День ЗНАНЬ!

3 вересня в Свалявському технічному коледжі НУХТ проведено День Знань, на якому було здійснено посвяту першокурсників у студенти. День знань – це мабуть єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. На жаль, у непростий для нашої країни час, це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене квітами, приємними словами та щирими посмішками.

Свято почалося з внесення Прапору України, символу держави. Після чого до студентів звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук Василь Дмитрович Йовбак, який привітав всіх присутніх з початком нового навчального року та побажав першокурсникам успіхів в навчанні, а також познайомив їх з історією закладу та його інфраструктурою.

Від імені кураторів груп студентів привітав куратор групи ДГ-186 Береш Євген Юрійович, який побажав їм бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Свалявського технічного коледжу.

Після чого першокурсникам вручили символічний ключ знань, залікову книжку та студентський квиток.

На завершення свята пролунав Перший дзвінок і всі студенти першокурсники зайшли до навчального закладу під аркою «щастя», яка прикрашена соняшниками та вишитим рушником. Попереду усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у Свалявському технічному коледжі НУХТ, стануть для них незабутніми і найкращими!

Студентам Свалявського технічного коледжу НУХТ , а особливо випускникам хлібопекарі групи 153, дуже вдячні адміністрації, колективу обласного Будинку дитини на чолі з головним лікарем Бейреш В.М., які так високо оцінили подарунок який студенти презентували вихованцям закладу у вигляді короваю виготовлений власними руками. Особлива подяка Антоніні Гончарук, старшому вихователеві, яка була присутня та виступила на лінійці з нагоди Дня Знань, подякувала за багаторічну шефську допомогу, закликала студентів до подальшої співпраці.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 23 гостей і 1 користувач на сайті
  • Flashpaqkiz


Travel Turne Tranzito