ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Комп'ютер в моїй майбутній професії
Комп'ютер в моїй майбутній професії

Днями в Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся урочистий захід, проведений студентами групи ДГ-166  на тему «Застосування засобів комп’ютерної техніки в готельній справі»

 Розпочалося свято з виступу викладача комп’ютерних дисциплін Левко М.К., яка розповіла про те, що виховання національної самосвідомості при вивченні може здійснюватись різними шляхами. А саме: на прикладах досягнень українських вчених, які пов’язані з історією розвитку обчислювальної техніки в Україні; про внесок відомих програмістів; про пізнання свого рідного краю.

Студенти виступили з цікавою інформацією про  застосування інноваційних технологій в роботі готельних комплексів нашого краю, про підвищення конкурентноздатності та  якість надавання  послуг.

Також продемонстрували презентації «Готелі Закарпаття», "Сім чудес Закарпаття", не менш цікавим був  фільм про Деренівьку купіль.

Щоб не сумували, студенти зачитали багато цікавих афоризмів, смішинок, прослухали пісню про Смайлик.

Був підведений підсумок оголошеного конкурсу комп’ютерних презентацій «Мій рідний край, моє рідне місто, село». Можна відзначити, що всі роботи, представлені на конкурс, вирізняються оригінальністю задуму, пізнавальною інформативністю сюжету, високою технічною якістю роботи.

Переможцем став студент ДВХ-162 Варваринець Олександр з презентацією  «Наше місто в минулому і сьогодні”.

Також  цитували вірші про рідне місто «Тут моє коріння й колоскова пісня» написану Василем Циганин, вірш «Свалявський дуб» та  який Гімн Свалявщини, які написав Михайло Турок.

 

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito