ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини «Захищене і здорове покоління»
«Захищене і здорове покоління»

З метою засвоєння теоретичних знань студентів та реалізації робочого плану заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році під девізом «Захищене і здорове покоління», 10 травня відбулося цікаве практично-семінарське заняття з охорони праці, в якому, крім викладачів, представників адміністрації та служби охорони праці коледжу.

 Прийняли участь: Маргітич Т.Ю. – головний державний  інспектор відділу нагляду в АПК, СКС на транспорті та зв'язку Управління Держпраці у Закарпатській області; Мар’ян І.І. – страховий експерт Свалявської районної дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Красюк М.І – начальник відділу охорони праці одного з провідних підприємств Свалявщини ТОВ «Форшнер Україна».

У своїх цікавих виступах з викоританням слайдів, життєвих прикладах та відповідях на запитання студентів, учасниками семінару було акцентовано велику увагу на дитримання вимог законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів з боку роботодавців, викорінення дитячої праці та популяризації культури, профілактики, безпеки і гігієни праці, проблему захищеності з метою збереження молодого покоління як безцінного потенціалу для майбутнього становлення ефективної і сильної держави та досягнення Європейських стандартів безпеки праці.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito