ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Всесвітній день охорони довкілля
Всесвітній день охорони довкілля

4 травня в Свалявському технічному коледжі відбувся урочистий захід, присвячений Всесвітньому дню охорони довкілля. Це свято є одним з основних способів привернути увагу громадськості до проблем довкілля, а також є загальнолюдським символом свята любові та турботи за наш спільний дім. 

Саме тепер в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Студенти групи ДЕТ – 174, під керівництво викладача екології та біології Береш Є.Ю., підготували цікаву та насичену програму, метою якої було донести до кожного з присутніх на заході поклик любові та поваги до навколишнього природного середовища.

Поезії, прислів’я, приказки, пізнавальні відеоролики та цікаві конкурси, не залишили байдужим кожного з присутніх. Всі дізналися багато нового та невідомого про нашу планету Земля, її особливості, розвиток на різних етапах, склад та будову.

Наприкінці свята, до студентів груп ДВХ – 172, ДЕТ -174, ДГ – 176 та ДМ -177 звернулася заступник директора з виховної роботи Переста Віра Василівна. Вона зазначила важливість проведення таких заходів та подякувала студентам за активну участь в проведенні свята.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito