ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Тиждень математики
Тиждень математики

З 23 по 27 квітня в нашому коледжі, за традицією, пройшов тиждень математики. Протягом тижня студенти та викладачі математики проводили різні цікаві проекти, в яких пропагували значення математики в житті людей, зацікавлювали студентів до вивчення цього предмету. 

Розпочався тиждень з цікавого свята «Математика примхлива – пунктуальності навчила», підготовленого студентами груп ДОК – 179 та ДХВ -173 (викладач Пічкарь О.В.). 

Захід проходив в нетрадиційній гумористичній формі, ведучі свята Мурза Роман (ДОК-179) та Цанько Руслана (ДТ -155) розказали про математику як  не тільки суху і точну науку, а і цікаву та різноманітну на різні гумористичні фокуси та цікавинки. Учасники свята показали присутнім веселі мініатюри з студентського життя та життя відомих математиків. В рамках свята відбувся математичний квест, локаціями якого стали: бібліотека, спортивний зал, лабораторія приготування вина та комп’ютерний центр. Зацікавив присутніх відеофільм, знятий студентами Ковальчуком Олегом та Мурзою Романом (ДОК-179), в якому студенти, викладачі та керівники нашого коледжу висловлюють думку про значення математики в їх житті. Учасники свята розповіли також про відомих українських вчених  Михайла Кравчука  та Юрія Кондратюка, які завдяки своїм відкриттям відомі в світі, але мало відомі в Україні, студенти декламували поезії присвячені українським вченим-математикам. На заході  були присутні заступник директора по навчальній роботі Лизанець В.В. та по виховній Переста В.В., які подякували організаторам свята і побажали творчих успіхів.

В рамках тижня математики викладачами Фрішніч С.П. та Добрянською Н.І. було проведено усний журнал на тему: «Ти визнана давно главою всіх наук…». Студенти групи ДЕТ-174 підготували цікаві відомості та презентацію про жінок математиків. Після їх виступу було зачитано багато цікавинок про математику.

Студенти групи ДГ-176 підготували презентацію та відео про Леонардо Пізанського та названі на його честь «Числа Фібоначі».

Підсумували заняття заступник директора по виховній роботі Переста В.В. та голова циклової комісії Левко М.К.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito