ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День Відкритих Дверей
День Відкритих Дверей
Cannot read thumbnail
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.3.21

27 квітня в Свалявському технічному коледжі відбулося урочисте свято – День відкритих дверей.  Ця подія для коледжу вже є традиційною. Кожного року, до нашого закладу запрошуються випускники шкіл з Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів нашої України.

Школярі мали змогу ознайомитися з виставкою досягнень нашого коледжу в різних галузях та порозмовляти з представниками відповідних циклових комісій. Творчий підхід до виставки дав змогу майбутнім абітурієнтам переконатися, що наш заклад дійсно заслуговує уваги і в ньому варто навчатися та розвиватися як особистість. Також була можливість ознайомитися з аудиторіями та лабораторіями нашого коледжу, чудовим читальним залом, спортзалом, актовим залом та комп’ютерними класами. Після цього гості були запрошені до актової зали, де на них чекала святкова програма. Зі словами привітання виступив директор Свалявського технічного коледжу НУХТ, кандидат технічних наук – Йовбак Василь Дмитрович, заступник голови районної ради – Стигура клара Олександрівна, заступник голови Свалявської РДА – Русин Василь Павлович та керівник Свалявської філії центру зайнятості – Ганна Євгенівна Івановчик. В своїй промові вони акцентували увагу на значені нашого закладу, його міжнародній співпраці та активній діяльності не лише на теренах Закарпаття, але і всієї України. Всі присутні були запрошені до вступу в наш заклад.

Далі розпочалася безпосередньо святкова програма, ведучими якої були голова студентської ради Наливайко Андрій та член студентської ради – Даяна Бобраніцька. 

Танці (керівник Паук Світлана Миколаївна), вірші та вокальні номери під керівництвом Цанька Володимира, супроводжувалися гучними оплесками та оваціями. Зі своєю власною поезією та гуморескою виступила студентка нашого коледжу, лауреатка багатьох конкусів та олімпіад – Гніденко Іванка.

Яскраво та неперевершено представили свої спеціальності: . 

Чудовими піснями порадували – Гвоздьова Ольга, Ленкова Іванка, Мартинюк Діана, Чокнаді Андрій, Продан Андрій, Сокач Тетяна.

На завершення глядачі мали змогу переглянути запальний випусний вальс у виконанні групи ДП-154.

Коледж запрошує всіх бажаючих на навчання.

Чекаємо на Вас! До нових зустрічей.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito