ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Екскурсія на підприємство
Екскурсія на підприємство
Цікаво пройшло практичне заняття на виробництві з дисциплін «Економічний аналіз» (Шекмар Н.А.) та «Основи бізнесу» (Ерделі О.П.).  Для студентів випускників економічного відділення підготували цікаву лекцію-бесіду начильник цеху, депутат Полянської ОТГ– Куля І.М., майстер зміни – «ас» своєї справи Гость В.Й. та хімік-технолог, а також  колишній випускник коледжу та заочного факультету НУХТ у м. Свалява.– Мигович В.В.
 
Студентів ознайомили із основним процесом виробництва, історією створення даного підприємства, а також лікувальними властивостями мінеральної води.
 
В свою чергу студенти задавали різні питання і дізнались багато цікавого, зокрема, що "Поляна Квасова"- справжня перлина природних закарпатських вод . Її здобувають з унікального за походженням джерела природної цілющої води. Вона змогла завоювати популярність не лише серед українців, а й серед європейських жителів. Тому вже багато років дана вода регулярно завойовує всілякі нагороди за допомогою своєї високої якості.Проведення даних практичних занять на виробництві дає змогу майбутнім фахівцям даної спеціальності краще засвоювати отримані теоретичні знання у коледжі.
 
 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito