ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ
СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ

10 квітня 2018 року в читальному залі коледжу було проведено свято «Паскав Англії, Німеччині, Словаччині», яку підготували викладачі іноземних мовВурста О.С, Грицище Ю.І., Гуцул І.Ф., Бращайко Є.Й., Гончарук Т.М., Цапар В.О., Клемонца В.А., Міцода К.М.  

Студенти групи ДВХ-162  Варваринець О., Білей А., Бігар  Д., Туряниця Е., Тарасенко І., розповіли присутнім в залі студентам про святкування Паски королівською сім’єю Англії. Глядачам були представлені до уваги показ відео та слайдів про це світле свято.

Студенти мали можливість прослухати гімн Англії, побачити зображення найбільшого в світі пасхального яйця в Канаді а також найбільшого шоколадного яйця, яке належить творіню рук аргентинських кондитерів,  а також були вражені дивовижною здатністю паски, спеченої у Страсну п’ятницю в 1821році, не псуватися стільки років.

Студенти групи ДВХ-162  Мориляк О., Лебович Е.. Васильків В., розповіли про цікаві факти святкування паски в Німеччині, прикрашання великодніми писанками святкового дерева, про біблійну історію воскресіння Ісуса, про пов’язані з цим святом безліч легенд, історій, символів, незвичайних фактів, про які, можливо, багато хто навіть не здогадувався.

Студенти Цанько Р., (гр. ДТ-155) та Гештень М., (гр. ДГ-166) розповіли про цікаві факти святкування Паски у східному краї Словаччини , які супроводжувалися показом слайдів, а також мали можливість переглянути відео про методику  розфарбовування писанок.

На завершення  була виконана студентами групи  ДТ-165 пісня про Великдень.

Словами подяки перед присутніми студентами  виступили директор коледжу, к.т.н. Йовбак В.Д., заступник директора з виховної роботи Переста В.В., та голова ц/к філологічних дисциплін Вурста О.С.

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito