ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Тиждень ЦК комп’ютерних дисциплін
Тиждень ЦК комп’ютерних дисциплін

У період з 26 по 30 березня у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся тиждень циклової комісії (ЦК) комп’ютерних дисциплін. Для студентів комп’ютерної спеціальності було запропоновано ряд заохочувальних заходів, націлених на підвищення рівня зацікавленості з обраного напрямку навчання, забезпечення правильного правового виховання, визначення своїх прав та можливостей удосконалення з обраної професії а також навичків та умінь, що потребують подальшого вдосконалення.

Програма заходів передбачала проведення олімпіад з програмування та архітектури комп’ютера, брейн-рингу, турніру з шашок, підготовки газети "Комп’ютерник", розробку плакатів з привітаннями, правового виховання та профорієнтаційної роботи.

Активну участь у проведенні заходів брали студенти груп ДОК-149, ДОК-159, ДОК-169, ДОК-179 а також викладачі ЦК комп’ютерних дисциплін Дідренцел О.О., Дядюша О.П., Кеменяш І.М., Міцода М.М., Сорокопуд А.М., Цімболинець М.М., Щерб’юк І.Ф.

Метою проведення олімпіади з програмування (викладач Щерб’юк І.Ф.) було визначення найкращих студентів, що мають навички логічного мислення, знають принципи розробки програмних систем тощо. Переможцями олімпіади з програмування стали: Добоній Антон (група ДОК-159), Цепков Олександр (група ДОК-159), Немйо Михайло (група ДОК-149).

Проведення олімпіади з архітектури комп’ютера у групі ДОК-159 (викладач Сорокопуд А.М.) мало на меті визначення студентів, які добре ознайомлені з будовою та принципами функціонування сучасних апаратних засобів обчислювальних систем для використання їх у подальшій практичній діяльності. Переможцями олімпіади стали наступні студенти: Цепков Олександр, Лашкай Михайло, Добоній Антон.

Дуже плідною була зустріч з представниками правоохоронних органів, яка відбулась у вівторок 27 березня. На зустріч зі студентами прийшли прокурор Свалявського відділу Мукачівської місцевої прокуратури Чонка Олексій Юрійович, інспектор з ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Заводунов Ярослав Сергійович, дільничий офіцер Свалявського відділення поліції Іляшевич Мирослава Іванівна. Студенти отримали корисну інформацію про різні види злочинів, що можуть бути скоєні неповнолітніми та несення відповідальності за них. Працівники правоохоронних органів детально відповідали на численні запитання студентів. Зустріч пройшла під головуванням заступника директора з виховної роботи коледжу Перести Віри Василівни. У проведенні заходу приймали участь студенти усіх курсів за сприяння кураторів груп Міцода М.М., Щерб’юк І.Ф., Цімболинець М.М. та Сорокопуд А.М.

З метою заохочення до отримання знань з обраного напрямку в групах І-IV курсу проведено змагання з брейн-рингу, які організовували викладачі Цімболинець М.М. та Сорокопуд А.М. Студентам було запропоновано ряд питань комп’ютерної тематики а також проведено ряд конкурсів на логіку мислення та швидкість прийняття рішень. Переможцями турніру з брейн-рингу стали: 1 місце – група ДОК-149, 2 місце – група ДОК-159, 3 місце – група ДОК-179.

Багато позитивних емоцій отримали студенти під час проведення турніру з шашок, організаторами якого були викладачі Дядюша О.П. та Щерб’юк І.Ф. У цьому турнірі не було рівних студентам групи ДОК-169, які зайняли усі три призові місця. Переможцями турніру стали Фенинець Юрій, Станкович Іван та Кость Максим.

Не оминули питання профорієнтаційної роботи. На підсумкову конференцію, яка відбулась у п’ятницю 30.03.2018, було запрошено директора Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Івановчик Ганну Євгенівну та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Чернуху Миколу Миколайовича, які провели ґрунтовну розмову зі студентами щодо їхнього подальшого працевлаштування після закінчення коледжу. Розмова зі студентами пройшла у формі діалогу. Працівники служби зайнятості відповіли на численні питання студентів, яким було цікаво дізнатися про послуги, які надаються службою зайнятості. Ганна Євгенівна запросила студентів відвідати Свалявську районну філію Закарпатського ОЦЗ, де вони зможуть ознайомитися з відео-вакансіями, пройти різноманітні тестування, створити власні відео-резюме, що, пришвидшить їх працевлаштування. Також побажала майбутнім випускникам успішного закінчення навчання, кар’єрних здобутків, швидше отримати можливість застосувати набуті знання на новій, перспективній роботі.

У підсумковій конференції завідувач комп’ютерним відділенням Кеменяш Іван Михайлович вручив грамоти переможцям олімпіад та представникам груп комп’ютерного відділу.

Зі словами привітань та вдячності виступила заступник директора СТК НУХТ Переста В.В.

 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito