ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини МОРАЛЬНО-ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ
МОРАЛЬНО-ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ

У вівторок 27 березня 2018 року куратором групи ДОК-159 Міцода М.М. за участю куратора групи ДОК-179 Щерб’юк І.Ф., групи ДОК-160 Цімболинець М.М. та ДОК-149 Сорокопуд А.М., було проведено відкритий виховний захід на тему «Морально-правове виховання підростаючого покоління. Профілактика адміністративних порушень».

Розпочала захід заступник директора з виховної роботи Переста В.В., яка наголосила студентам комп’ютерного відділення, що необхідність організації правового виховання студентської молоді зумовлена розбудовою нашої держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, а виховна діяльність навчального закладу, сім’ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки студентів.

До розмови про правове виховання студентів, а також з метою профілактики адміністративних порушень, на зустріч були запрошені:

Прокурор Свалявського відділу Мукачівської місцевої прокуратури Чонка Олексій Юрійович, інспектор з ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Заводунов Ярослав Сергійович та дільничий офіцер Свалявського відділення поліції Іляшевич Мирослава Іванівна.

Працівники правоохоронних органів  детально розповіли про різні види злочинів, яку відповідальність несуть неповнолітні та їх батьки за скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень підлітками, навели багато прикладів порушень.

Зустріч з правоохоронцями відбулася у формі жвавого діалогу, зважаючи на численні запитання студентів.

Підсумовуючи захід, Переста В.В. зауважила про доцільність регулярного проведення таких зустрічей, для формування у студентів свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків, поваги до законів і правил людського співжиття. 

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito