ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Діти всі рідні
Діти всі рідні
За підтримки міського голови м.Сваляви І.І. Ланьо, студенти туристично-готельного обслуговування СТК НУХТ мали можливість організувати анімаційну програму для вихованців "Свалявського центру соціально-психологічної реабілітації дітей" під назвою "Діти всі рідні". 
Цей захід був запланований для досягнення однієї важливої мети -- зробити щасливими дітей за допомогою спілкування та гри...
Крім того, він мав і повчальний аспект.
Студенти мали можливість показати практичні навички з дисципліни "Організація дозвілля на підприємствах готельного типу" та підготували анімаційну програму яка включала: "Орігамі", ігри в команді, малювання масків на обличчі та загальної картини, виготовлення фігурків з повітряних кульок, а також підготовка "Солодкого столу". На закінчення дітей очікували приємні подарунки.
За активну участь у підготовці до проекту слід відзначити подяку п. Василю ФОП MARKET PRESS, групам ДГ-156, ДТ-155, ДГ-166, ДТ-165, голові студ. ради СТК -- Наливайко А., старості 3-го курсу ДТ- 155 -- Цанько Р , відеомонтажеру  Сай М., а також людині яка неодноразово приєднується до допомоги діткам- сиротам, викладачу СТК -- Пічкарь О.В.
 
 
 
 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito