• Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Відкритий зимовий Кубок ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018
Відкритий зимовий Кубок ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018

У  неділю 25.02.2018р. пройшов фінал «Відкритого зимового Кубку ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018. Це вже третій розіграш Кубку, але перший де приймало участь 12 команд (у попередніх взяло участь по 8 команд). Команди на основі жеребу, були розподілені на 3 групи.

З групи А три команди вийшли в полу фінал "EPAL",  "Майстер" - ТОВ "Форшнер Україна" та CTK-HУХТ і четверта команда  ФК "Клуб"

У фіналі зустрілись команди  CTK-HУХТ  та ФК "Клуб" гра була напружена, «СТК НУХТ» навіть  вів у рахунку 3:2, але нескоординовані дії у захисті дозволили команді суперників змінити рахунок 4:5( підсумок 1-го тайму). У другому таймі далася взнаки втомленість гравців команди «СТК НУХТ» та відсутність замін, що могли б підсилити гру команди, гра закінчилася з рахунком 5:7 перемогла команда ФК «Клуб».
Слід відмітити досвід та зіграність команди суперника.  Поряд з цим команда «СТК НУХТ» продемонструвала колективну гру, де поєднані досвід  та знання старшого покоління: викладачів коледжу Гливляс Василя, Туряниці Віктора, Щерб‘юк Ігоря та молодість і жага до перемоги  студентів  коледжу  Стеблей Вадим, Фалес Михайло, Роман Владислав, Молнар Дмитро, Стегура Василь , а під керівництвом капітана Фалес Петра Івановича, до речі,  найстаршого учасника турніру.  Дуже добре зіграв воротар команди Євген Кисилиця  і був визнаний кращим голкіпером  «Відкритого зимового Кубку ТОВ "Форшнер Україна" з фут залу - 2018.
Також кращим гравцем «Відкритого зимового Кубку ТОВ "Форшнер Україна" з фут залу – 2018 став представник команди СТК НУХТ Ерік Фалес.

Адміністрація та педагогічний колектив Свалявського технічного коледжу вітає команду СТК НУХТ за ІІ місце «Відкритого зимового Кубку ТОВ "Форшнер Україна" з фут залу - 2018.