ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини «Один з найбільших ліриків світу»
«Один з найбільших ліриків світу»

2017/18 рік оголошено роком вивчення німецької мови в Україні. В рамках цього проекту заплановані численні заходи, що сприятимуть популяризації вивчення німецької мови, історії та культури.

27 жовтня 2018 року у Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся виховний захід «Один з найбільших ліриків світу» (з нагоди 220-річчя з дня народження Г. Гейне). Організатор – вчитель німецької мови Міцода К.М.

Студенти представили літературно-музичну композицію,ведучі – Беца Ольга та Лявинець Марія (ст. групи ДГ-176) ознайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом великого поета.

Студентки Легеза Марія (гр. ДП-154), Іванова Яна, Фільо Вікторія (гр. ДП-164), Костик Христина (гр. ДТ-155), Плоскіна Христина (гр. ДГ- 176) прочитали прекрасні поезії Генріха Гейне на німецькій мові та в перекладі на українську.

Мішко Вікторія та Вайда Вікторія (ст. гр. ДТ-155) озвучили легендарну баладу «Лорелей». Також доречними були стіннівки та презентації до поезій, які підготували учасники.

Перед молоддю виступили заступник директора з виховної роботи В.В. Переста та голова ЦК філологічних дисциплін О.С. Вурста, які побажали студентам  успіхів у вивченні іноземних мов.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito