ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Правове виховання
Правове виховання

У п’ятницю 23 лютого 2018 року куратором групи ДГ-176  Добрянською Н.І. та куратором групи ДВХ-172 Островкою О.І. було проведено відкриту виховну годину на тему «Профілактика адміністративних порушень».

Розпочала захід заступник директора з виховної роботи Переста В.В., яка наголосила, що здійснення правового виховання вимагає чіткого уявлення про суперечності, негативні явища в житті сучасної молоді та у їх вихованні, що створюють ґрунт для правопорушень. Основне завдання правового виховання молоді – це формування у студентів правомірної поведінки та поваги до законів.

Викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Ковтун Б.Я. зауважив, що метою правового виховання студентів є формування в них правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати їх вимоги.

Студенти підготували цікаві матеріали, їх розповіді були доповнені  презентаціями та відео до кожного з проблемних питань.

З метою профілактики вчинення дітьми (та відносно них) кримінальних та адміністративних правопорушень, втягнення неповнолітніх  у протиправну діяльність були запрошені: старший слідчий Свалявського відділення поліції Токарчик Ірина Василівна та інспектор з ювенальної превенції Свалявського відділення поліції Заводунов Ярослав Сергійович.

Працівники поліції  доповнили виступ студентів і розповіли, яку відповідальність несуть підлітки за скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень, навели багато прикладів порушень, відповіли на численні запитання студентів.

Підсумували захід Переста В.В та доповнила Добрянська Н.І.: «Нам хотілося б, щоб із нашої бесіди ви взяли для себе корисну інформацію і використовували її у вірному напрямку. І, перш за все, щоб щось зробити, подумайте: чи правильно я чиню? Чи не буде соромно моїм батькам, викладачам за мої дії?. І запам’ятайте: ви на Землі – Людина!»

 

Підготовчі курси 2019

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito