ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Вручення Дипломів
Вручення Дипломів

«Ось і настав цей незвичайний день, день святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Тому, що це день прощання з коледжем, рідними затишними стінами, такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які стільки знань вклали в кожного з вас. 

Залишаються позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду самостійне життя» - саме цими словами ведучі у заходу Андрій Наливайко та Ганна Кости розпочали свято «Прощального Дзвоника, яке відбулося 9 лютого у актовій залі  Свалявському технічному коледжі НУХТ

З вітальними словами до колишніх студентів звернулись: директор Свалявського технічного коледжу, кандидат технічних наук Йовбак Василь Дмитрович, завідуюча кафедри готельно-ресторанного господарства – Сильчук Т. А., завідуюча Центром зайнятості – Івановчик А.Е, власниця мережі готелей закарпаття – мішко І.К.,  а також куратори груп ДВ-141 – Григаш Світлана Георгівна, ДВХ-142 – Сорокопуд Світлана Іванівна та ДТГ-145 – Станкович Михайло Михайлович.

Наставники вручили довогочікувані дипломи випускникам та побажали перш за все стати справжніми людьми та досягти кар’єрного росту у вибраній професії і ніколи не забувати рідного коледжу, який стільки знань вклав в кожного з них.

Поетичними рядками випускників привітали студенти-першокурсники: Катерина Штецо, Олександр Супп, Віолетта Шестак,  Жанна Чорній, Емма  Ковбінь, Ангеліна Сегеді.

Музичні вітання підготували студенти: Іван Ливч, Ольга Гвоздьова, Надія Лазар та Інга Тейфел. 

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito