ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Цікаві Заняття
Цікаві Заняття

Навчальна практика для студентів випускників спеціальності «Економіка підприємства» сприяє формуванню у них професійних практичних знань, умінь та навиків необхідних для роботи на промислових підприємствах, організаціях та різних структурних підрозділах.

Цікавим було проведення практичного заняття 09.02.2018 р. викладачами Кошеля Д.І. та Цапар О.О. у відділенні «УкргазБанк» у м. Сваляві.

«УкргазБанк» займає високу сходинку по рейтингу  банків уже на протязі багатьох  років. Навіть у теперішній складній ситуації в Україні банк проводить повноцінне обслуговування клієнтів без жодних затримок у виплатах клієнтів (обслуговує 80% бюджетної сфери , 30% пенсіонерів Свалявщини).

Студенти мали можливість ознайомитись з переліком послуг, які надає «УкргазБанк»: пенсійне обслуговування пенсіонерів, депозити та поточні рахунки, отримання та відправку переказів, всі види платіжних карт, проведення всіх видів операцій в терміналі самообслуговування.

Разом із студентами проведені навчальні операції на планшетах:  виписки по карточці депозит – копілка та поповнення мобільних телефонів.Студенти були ознайомлені з сайтом «УкргазБанк» на якому можна реєструватися для проходження практики у відділенні банку.

Після успішного проходження виробничої практики та здачі тестів студентові дається сертифікат про проходження практики,а кращі із кращих запрошуються на роботу.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito