• Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Відкритий зимовий Кубок ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018
Відкритий зимовий Кубок ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018

У неділю 28.01.2018р. пройшов 1-ий тур «Відкритого зимового Кубку ТОВ "Форшнер Україна" з футзалу, 2018. Ні для кого не секрет, що  це вже третій розіграш Кубку, але перший де приймають участь 12 команд (у попередніх взяло участь по 8 команд). Команди на основі жеребу, були розподілені на 3 групи, в кожній групі (цілком випадково) є по 2-команди, що представляють  ТОВ «Форшнер Україна» та по дві запрошені команди.

"Формула"

Турнір розпочався грою між командами    "EPAL" – «Майстер»

Гра була напружена, «Майстер» навіть  вів у рахунку 4:2, але нескоординовані дії у захисті дозволили команді суперників зрівняти рахунок 4:4( підсумок 1-го тайму). У другому таймі далася взнаки втомленість гравців команди «Майстер» та відсутність замін, що могли б підсилити гру команди. Крім того у другому таймі «пішла» гра у нападника команди «EPAL» Понзель Едуарда (6 забитих м’ячів за гру). Результат матчу: 10:6 «Epal» переміг.

2 гра    "Максібуд" -"Інженер"

Початок гри запам’ятався частими зіткненнями гравців команд, «Максібуд» не міг знайти «свою» гру, можливо це пов’язано з відсутністю Халенко Ярослава (кращий бомбардир літнього Кубка), але поступово команда «Максібуд» заволоділа ініціативою, як результат 5 забитих м’ячів, на що «Інженери» змогли відповісти голом Талабішки Стаса, гол красивий, але тільки один: 5-1 результат першого тайму на користь «Максібуда».

У другому таймі команді «Максібуд» вдалося забити ще 5 м’ячів у ворота суперника.

«Інженери» у другому таймі не змогли забити, хоча моменти були.

Результат матчу: 10:1 «Максібуд» переміг.

3 гра   ФК "Клуб" -"Десяточка"

Перший тайм запам’ятався голом Буцко Василя та вдалою  грою «Десяточки» у захисті, завдяки наполегливості Чубірки Ігоря та Станковича Івана у «рамці»- нове амплуа, дебют для цього гравця.  ФК «Клуб»   виглядав впевнено, але у першому таймі не зумів реалізувати свою перевагу у повній мірі, про що свідчить результат першого тайму 2:1 на користь  ФК «Клуб».

У другому таймі ФК «Клуб» доволі легко конвертував гольові моменти у 8 забитих м’ячів, розклавши всі крапки над «і». Серед гравців ФК «Клуб» важко когось виділити так, як всі гравці добре грають у футбол, про що свідчить точні довгі паси, швидкість прийняття рішень та точні акцентовані удари по воротах.

Результат матчу: 10:1 ФК «Клуб» переміг.

4 гра    ""Полата"" -"СТК НУХТ"

«Полата» не зуміла у цій грі перетворити свою настирність та високу самовіддачу у забиті голи.

Не врятував свою команду і кіпер Сікач Олександр, який робив все можливе, але суперник виявився сильнішим.

Поряд з цим команда «СТК НУХТ» продемонструвала колективну гру, де поєднані досвід  та знання старшого покоління: викладачів коледжу Гливляс Василя, Туряниці Віктора, Щерб‘юк Ігоря та молодість і жага до перемоги  студентів  коледжу, а під керівництвом капітана Фалес Петра Івановича, до речі,  найстаршого учасник турніру,  результат гри виявився більш ніж переконливим 11:0 на користь «СТК-НУХТ». 6:0 у першому таймі.

5 гра    " Гриф-Сканд" – Свалява " -"Технік"

Це був один з найбільш очікуваних  матчів, так як в цій грі зустрічався Чемпіон літнього Кубка, команда " Гриф-Сканд" – Свалява " та команда «Технік»,  серед гравців, якої були представники відокремленого виробничого підрозділу «Мукачево» (вперше працівники з Мукачево приймають участь у турнірі, дивно, але  це можливо, респект капітану команди Надь Віталію).

У першому таймі "Гриф-Сканд"  переважав «Технік» майже у всіх аспектах гри, але непоступливість Каменчука Романа, в першу чергу, дозволила «Техніку» закінчити перший тайм з рахунком 1:6, хоч і не на свою користь, але не в «суху».

У другому таймі «Технік» підвела фізична підготовка та відсутність сильних гравців на заміні, але той же Каменчук Роман зумів забити ще два голи, завдяки своїй наполегливості і бажанню грати.

" Гриф-Сканд" – Свалява у другому таймі зумів забити  11 голів. Склалося враження, що гравці цієї команди не потребують відпочинку взагалі.

Серед гравців команди " Гриф-Сканд" слід відзначити голеодорів:  Коневич Василя - 6 забитих м’ячів та Мигович Івана - 4 м’ячі. Відмінно зіграв воротар Гога Василь.

Результат матчу: 17:3 перемога « Гриф-Сканда"

6 гра    "Система" – QS – "Формула"

"Система" – QS  не змогла без свого лідера  Пафка Тиберія гідно протидіяти срібному призеру  літнього Кубка,  команді   «Формула».  Допущені в захисті помилки та не зіграність команди,  дозволили «Формулі» завершити 1-ий  тайм з рахунком 9:1 на свою користь.

У другому таймі до вище перелічених проблем додалася втома.

У підсумку 15:1 на користь «Формули».

Серед гравців «Формули» слід відзначити кращого бомбардира 1-го туру Ромоняк Віталія (7 забитих м’ячів) та диригента гри команди Русин Романа, добре зіграв воротар команди «Формула» Данч Юрій та «новий» гравець Цоліган Ігор.

Ця гра завершила матчі 1-го туру.

Хочеться відзначити роботу  гравця команди «Система» -QS  ------ Бомбушкар Василя Васильовича (ВВ), завдяки йому, всі матчі можна переглянути  на сторінках Facebooke:

тут же можна дізнатися про наступні ігри, рейтинги команд, тощо.