ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Участь в Міжнародній гастрономічній ярмарці!
Участь в Міжнародній гастрономічній ярмарці!

З 25 по 27 січня, заступник директора Свалявського технічного коледжу НУХТ Лизанець В.В. та викладач Пічкарь О.В. у складі української делегації прийняли участь в Міжнародній гастрономічній ярмарці, яка відбулась в місті Братіслава Словацької Республіки.

 На  ярмарці були представлені комплексні пропозиції для гастрономії та готельної індустрії від професійного обладнання та устаткування до їжі, напоїв, приготування страв торгових марок Словацької республіки та інших європейських країн. На цьому ж форумі відбулась зустріч українських викладачів з представником міністерства освіти Словацької Республіки, який відмітив, що радий бачити представників України в Словаччині і сподівається на подальшу співпрацю між словацькими і українськими освітніми закладами.

 У рамках виставки проходив фінал кулінарного конкурсу між студентами словацьких навчальних закладів, які готують фахівців закладів харчування. В конкурсі прийняли участь двісті студентів, а у фінал вийшли шість команд. У якості гостей, поза конкурсом, показали свої кулінарні здібності і українські студенти Київського торгово-економічного університету, які були у складі даної делегації. Журі конкурсу відмітило вишуканість і оригінальність страв приготованих нашими студентами.

 Окремою частиною програми поїздки було відвідування готелів курортного містечка у Високих Татрах та ознайомлення з можливими базами практик для українських студентів.

В готелі “Крокус”  проходять виробничу практику студенти Свалявского технічного коледжу НУХТ:  Попович Марія (ДТ-155), Рубіш Анатолій (ДГ-156), Панець Михайло (ДТ-155) та Зарецька Катерина (ДТ-145). Викладачі зустрілись з студентами, з'ясували умови проходження практики; практика проходить в добрих умовах з дотриманням всіх норм та правил. Наші студенти відзначили, що проходження практики в Словаччині значним чином допомагає  у набутті професійних навичок, а також у спілкуванні з іноземними туристами, вдосконаленні знань і вмінь з словацької мови та інтегруванні у європейське суспільство. Керівником практики від готелю була дана позитивна оцінка студентам-практикантам.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito