ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Миколай завітав до Дитячого Будинку Дитини
Миколай завітав до Дитячого Будинку Дитини

19 грудня українці традиційно святкують День Святого Миколая. Саме цей день для багатьох стає так званим початком новорічно-різдвяної метушні та початком сезону подарунків, але найбільш очікуване воно стає для усіх маленьких українців.

Напередодні свята дітки пишуть листи зі своїми побажаннями та клеять їх на вікнах або вкидають до поштових скриньок. В передсвяткові дні вони згадують свої хороші та погані вчинки. Тоді ж за гарну поведінку Миколай приносить подарунок, а бешкетникам може дістатись і різка.

За доброю традицією, яку багато років тому започаткували студенти Свалявського технічного коледжу щорічно вони відвідують Обласного будинку дитини ,щоб привітати малечу зі святом.

Дітки підготували концерт на якому малеча розповідала вірші, співала пісні, а також запрошувала Святого Миколая прийти до них у гості. Добоні І.В. і Вальо Л.І. від імені адміністрації СТК НУХТ привітали керівництво та працівників Обласного будинку дитини з цим чудовим святом, та побажали успіхів і терпіння у вихованні діточок.

Студентська Рада спільно з профкомом підготувала  подарунки  серед яких:  дитяче харчування, іграшки, засоби гігієни та різні солодощі, а також під час прощання вручили надувні кульки, яким малеча дуже зраділа.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 9 гостей і 1 користувач на сайті
  • Andreykit


Travel Turne Tranzito