ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Впевнено до перемоги на конференції!
Впевнено до перемоги на конференції!

12 грудня у рамках проведення Міжвузької студентської науково-практичної конференції в УТЕІ КНТЕУ «Інноваційні технології в ресторанному господарстві» наші студенти напрямів підготовки «Виробництво харчової продукції» та «Готельно-ресторанна справа» мали можливість прийняти участь та зарекомендували себе на найвищих щаблях.

Адже студентки групи ДХ-153 Подик Габріела та групи ДВХ-162 Бігар Діана за доповідь «Розроблення технології білково - збивного крему з підвищеним вмістом БАР та подовженим терміном придатності із застосуванням пюре з горобини та журавлини» здобули Гран –Прі на даній конференції. Дана робота була насичена ілюстративним  матеріалом а також обґрунтована на реальних досліджень що заслуговує найвищих похвал.Варто відмітити ще одну студентку 3-го курсу ДТ-155 Цанько Руслану яка отримала ІІ-ге місце в проведеному заході. ЇЇ доповідь на тему « Інновації в ресторанному бізнесі» привернула неабияку увагу та цікавість у журі та слухачів.

Дякуємо викладачам Сивній І.І. та Лізанець М.В. за професійну підготовку студентів а також УТЕІ КНТЕУ за запрошення. Сподіваємося на подальшу співпрацю з даним закладом!

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito