ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Всеукраїнський тиждень правових знань
Всеукраїнський тиждень правових знань

У рамках  Всеукраїнського тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав людини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.

Метою Тижня було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у вихованців; прищеплення студентам поваги до прав і свобод людини; забезпечення знання й виконання ними законів; підвищення рівня правової культури; попередження асоціальних проявів в студентському середовищі.

Розпочався тиждень з  конференції про права людини, на якій були присутні Гончарова Е.І. – головний спеціаліст відділу Свалявського Бюро правової допомоги та Галас І.В.- фахівець професійної орієнтації Свалявського РЦЗ.

Вчителем  правознавства Кеменяш Н.І. було   проведено  правовий  брейн-ринг «Закон і ми», де свої знання  з права показали студенти   групи ДП -164 (команда «Юні правознавці») і  групи ДВ-161 ( команда «Законотворці»). Перемогу здобула   команда «Юні правознавці». Для всіх зацікавлених студентів та вчителів в бібліотеці оформлена розгорнута книжкова виставка до тижня правових знань «Інформація для молоді». Були проведені виховні години на тему: « Молодь і протиправна поведінка», « Права і обов’язки громадян».

Тиждень правових знань виявився дуже  змістовним та  динамічним. Студенти коледжу  поглибили свої  знання  з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito