ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини День Студента
День Студента

17 листопада – це єдиний день року, коли студенти можуть трошки «побешкетувати», повеселитися, навіть іноді прогуляти пари. Принаймні, цього завжди чекають студенти. А згодом організовують урочистості, концерти, дискотеки – одним словом – гуляють до ранку.

Саме такий святковий настрій у четвер переповнював коридори коледжу, адже Студентська Рада потурбувалася про оформлення фойє і підготувала справжнє свято в актовій залі, де згуртовано зібрались студенти. 

Ведучі свята Андрій Наливайко та Вікторія Клименко, розпочали свято такими поетичними рядками:

Вітаємо всіх Вас з чудовим святом,

Воно і ніжністю і радістю дзвенить.

Студент!.. У слові цім багато -

Добра, любові, щирості звучить.

З привітальними словами звернувся директор СТК НУХТ, доцент та кандидат технічних наук - Йовбак Василь Дмитрович. За словами багатьох – Свалявщина найбільше славиться своїми талановитими дітьми, які щороку стають випускниками цього навчального закладу. Кожен студент заслуговує на увагу, розуміння і підтримку. Тому в цей святковий день багатьох нагороджено почесними грамотами, подяками за відмінне навчання та за активну громадську участь у житті закладу.

На свято також завітала голова Районної Ради – Ливч М. М., яка вручила грамоти Свалявської РДА та Районної ради студентам: Наливайко А., Клименко В., Хвасті А., Гніденко І., Ливч І., Леушиній Д. Згодом привітала студентство з найкращими роками їхнього життя, побажала творчих успіхів, злетів, запевнивши, що їхні таланти цінять та поважають і наголосила, що коледжу є ким гордитися, випускники, яких більше 40 тисяч, з радістю згадують роки проведені у ньому і долучаються до підтримки і розвитку матеріальної бази.

Задушевними піснями присутніх веселили: Ливч Іван, Сокач Тетяна, Матринюк Діана, Ленкова Іванна та Русин Іванна, а хореографічний колектив під керівництвом Паук С. М. підготував композицію «Європа і Україна».

Заступник директора з гуманітарної освіти і виховання Переста Віра Василівна та голова профспілки студентів Добоні Інна Василівна підготували солодкий стіл для студентів. Це свято вкотре стає доказом, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом, що саме студентське життя сповнене неповторного та неперевершеного, саме із цим життя пов’язано так багато приємних моментів. Тому ніколи не відпускайте почуття зі свого серця і кожного року святкуйте День студента.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito