ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Святкування Дня Подяки у США
Святкування Дня Подяки у США

Напевно, кожен з нас бачив у багатьох американських фільмах та серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, промовляє молитву зі словами подяки за усе хороше, отримане протягом року. От і в Свалявському технічному коледжі НУХТ 15 листопада 2017 року, в рамках тижня ЦК філологічних дисциплін, студенти  вперше мали можливість познайомитися з традиціями святкування Дня Подяки в США. Організатором свята виступила викладач англійської мови Грицище Ю.І.

Урочисте свято відбулося у приміщенні читального залу, де студенти розповідали про звичаї та традиції свята; декламували вірші англійською та українською мовами та співали пісні.

Студенти коледжу виявили неабияку активність під час проведення Дня Подяки. Вони розповіли історію виникнення свята з метою надихнути студентів вивчати іноземні мови. Найбільш активними були студенти таких груп:ДТ-165 ,ДП-154,ДВХ-152,ДХ-143, ДХ-153.

Заступник  директора з виховної роботи Переста В.В. звернулася зі словами подяки до студентів, які розуміють, що в наш час без знання іноземної мови неможливо відчувати себе людиною європейського освітнього простору.

Також зі словами вдячності і говорила волонтер Корпусу Миру Cathrine Gillis. І сьогодні у це свято американці дякують Господу не лише за щедрий врожай, а за все те, що Він їм посилає – насамперед за здоров’я, за батьків, дітей, рідних, за вдале ведення бізнесу, за успіхи у навчанні, за роботу, житло….

То ж будьмо вдячні за кожен прожитий день.

{AG}podiakausa17{AG/}

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito