ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Hallowen
Hallowen

31 жовтня у стінах Свалявського технічного коледжу вперше студенти мали можливість організувати шоу - програму до Хеловіну « В гостях у графа Дракули».

Це свято несло не так релігійний характер як театралізоване видовище з яскравими образами учасників, що довершувалися неповторним гримом і оригінальним стилем одягу. 

Крім того, варто відмітити «Виставку ліхтарів з гарбуза», переможцями якої стала група ДВХ -142.

Групи ДТ-155 та ДГ -156 разом з викладачем англійської мови Грицище Юліанни Іванівни створили моторошну фотозону а також  оформили зал у відповідній атмосфері.

Танцювальний колектив  на чолі Паук Світлани Миколаївни підготували венский вальс з елементами балету та сучасного танцю що доповнив вечір загадковістю та містичністю.

Шоу - програма включала цікаві конкурси, зокрема  «Найепатажніший образ», переможцем якого став Біксей Артур, а також он-лайн – конкурс на найкраще фото в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм який діє до 10 листопада та умовами якого можна ознайомитися на сторінці: https://www.instagram.com/stknukht/ .

Також відбулася  прем’єра  студентського фільму жахів «Оно»,сюжет якого розкривається у вияснені головного героя який полював на студентів що пропускали заняття. В кінці стало зрозумілим, що за маскою «Клоуна- полювальника за горе - студентами» крилися чергові викладачі СТК, які завжди ретельно виконують свою роботу.

А ізюминкою вечора став запальний виступ рок  - групи ''Peaks of Kings'' які прийняли участь у вибірковому турі '' Євробачення 2016'' в Україні та «X- Faktor 2017» в Угорщині.

Для спеціальностей туристично- готельного обслуговування в даному проекті студенти показали свої практичні здібності у організації дозвіллєвої  діяльності культурно - масового видовища що необхідно для роботи в готельній сфері.

Основною метою даного заходу стало урізноманітнити студентське життя в культурно – духовному зростанні. Для здійснення даної мети щиро вдячні організатору Лізанець М.В. та за допомогу голові Студентської Ради – Наливайко А.А.;  за велику підтримку – Пересті  В.В , Шекмар Н.А. , Довбоні І.В. та Лизанець В.В.

А також дякуємо спонсорам, які змогли реалізувати всі плани для цього мироприємства: ТОВ «Хотел Рйкарц Менеджмент», ГК «Софія», паб –піцерія «Чікаго», місцевий підприємець Пітьвка В.П, міський голова міста Свалява Ланьо І.І, голова Полянської об’єднаної громади Дрогобецький І.І.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito