ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Hallowen
Hallowen

31 жовтня у стінах Свалявського технічного коледжу вперше студенти мали можливість організувати шоу - програму до Хеловіну « В гостях у графа Дракули».

Це свято несло не так релігійний характер як театралізоване видовище з яскравими образами учасників, що довершувалися неповторним гримом і оригінальним стилем одягу. 

Крім того, варто відмітити «Виставку ліхтарів з гарбуза», переможцями якої стала група ДВХ -142.

Групи ДТ-155 та ДГ -156 разом з викладачем англійської мови Грицище Юліанни Іванівни створили моторошну фотозону а також  оформили зал у відповідній атмосфері.

Танцювальний колектив  на чолі Паук Світлани Миколаївни підготували венский вальс з елементами балету та сучасного танцю що доповнив вечір загадковістю та містичністю.

Шоу - програма включала цікаві конкурси, зокрема  «Найепатажніший образ», переможцем якого став Біксей Артур, а також он-лайн – конкурс на найкраще фото в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм який діє до 10 листопада та умовами якого можна ознайомитися на сторінці: https://www.instagram.com/stknukht/ .

Також відбулася  прем’єра  студентського фільму жахів «Оно»,сюжет якого розкривається у вияснені головного героя який полював на студентів що пропускали заняття. В кінці стало зрозумілим, що за маскою «Клоуна- полювальника за горе - студентами» крилися чергові викладачі СТК, які завжди ретельно виконують свою роботу.

А ізюминкою вечора став запальний виступ рок  - групи ''Peaks of Kings'' які прийняли участь у вибірковому турі '' Євробачення 2016'' в Україні та «X- Faktor 2017» в Угорщині.

Для спеціальностей туристично- готельного обслуговування в даному проекті студенти показали свої практичні здібності у організації дозвіллєвої  діяльності культурно - масового видовища що необхідно для роботи в готельній сфері.

Основною метою даного заходу стало урізноманітнити студентське життя в культурно – духовному зростанні. Для здійснення даної мети щиро вдячні організатору Лізанець М.В. та за допомогу голові Студентської Ради – Наливайко А.А.;  за велику підтримку – Пересті  В.В , Шекмар Н.А. , Довбоні І.В. та Лизанець В.В.

А також дякуємо спонсорам, які змогли реалізувати всі плани для цього мироприємства: ТОВ «Хотел Рйкарц Менеджмент», ГК «Софія», паб –піцерія «Чікаго», місцевий підприємець Пітьвка В.П, міський голова міста Свалява Ланьо І.І, голова Полянської об’єднаної громади Дрогобецький І.І.

 

Розклад занять

rozklad

Підготовчі курси 2017

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito