ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Тиждень ЦК технологічних дисциплін
Тиждень ЦК технологічних дисциплін

З 17 по 23 жовтня у коледжі проходив Тиждень циклової комісії технологічних дисциплін. Програма Тижня була насиченою та цікавою. Розпочався він олімпіадою серед студентів-технологів 3-го та 4- курсів на знання матеріалу основних фахових дисциплін та вміння логічно мислити.

18 жовтня у читальному залі викладачі циклової комісії Тучапська В.Г. та Сорокопуд С.І. разом зі студентами груп ДВХ-152 та ДВХ-142 провели відкриту виховну годину на тему: «Запрошуємо на запашну каву». Тематика виховної години підібрана з урахуванням вподобань жителів нашого краю, адже майже всі ми є поціновувачами цього чудового напою. Студенти не тільки розповідали про історію виникнення та технологію приготування різних видів кави - латте, американо, кави по-віденськи, а й пригощали власноруч приготованими напоями гостей заходу. Доречно сказати, що на виховну годину завітав Володимир Дячук – один із засновників компанії «Мономах» (Кава та чай без кордонів), який поділився із студентами секретами ведення успішного бізнесу та розповів багато цікавих фактів із власного життя.

19 жовтня  студент гр. ДХ-143 Лендєл Валентин  провів майстер-клас по приготуванню піцци. Присутні почули багато секретів технології знайомились та мали змогу скуштувати різні види піцци.

В рамках програми Тижня 20 жовтня став виїздним днем на підприємства нашого району та області. Студенти знайомились сучасним устаткуванням  та передовими технологіями, що використовуються на заводах.

В останній день Тижня було нагороджено переможців олімпіади. Ними стали: І місце – Гарпаш Євгенія ДВ-141, Ногратська Каріна ДВХ-142, Пітра Марія ДХ-143; ІІ місце – Козик Вікторія ДВ-141, Кобаль Злата ДВХ-142, Мигович Антоніна ДХ-143; ІІІ місце – Бугірь Христина ДВ-141, Кеменяш Христина ДВХ-142, Цанько Вікторія  ДХ-143.  Грамоти вручали заступник директора з навчальної роботи Лизанець В.В.  заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Переста В.В. та завідувач технологічним відділенням Янута Т.В.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito