ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Традиційне підкорення Говерли
Традиційне підкорення Говерли
Cannot find folder inside folder
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.3.21

Студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ спеціальностей «Туристичне» та «Готельно-ресторанне обслуговування»  відзначили ДеньТуризму на Гуцульщині. 

 Цю добру традицію продовжили викладачі коледжу:  Станкович М.М., Хваста О.М., Чайковська Т.В, Лізанець М.В., Вальо Л.І., Пічкар О.В., Добрянська Н.І. Ковтун Б.Я. та зав. відділеням   Шекмар Н.А. Їх завданням було ознайомити студентів з туристичними ресурсами рідного краю.Проїжджаючи  сім районів  Закарпаття, студенти мали можливість відвідати географічний центр Європи, який знаходиться на території Рахівського району  с. Ділове.

Завершенням першого дня подорожі,  було колективне приготування святкової вечері  з традиційних закарпатських страв, де студенти ІІ,ІІІ ТА IV курсів ближче познайомились одне з одним.

3 жовтня студенти та викладачі коледжу мужньо покорили найвищу гору України – Говерла (2061 м.), на вершині якої було піднято прапор України. Продовженням святкуванням Дня туризму став вечір з конкурсами, змаганнями та посвятою в туристи, що приготували  студенти групи ДТ-145, ДГ-146  для молодшого курсу груп ДТГ-165. Під час вечері з нагоди Дня туризму студентам було вручено «Диплом Справжнього Туриста».

Завершенням трьохденного туристичного маршруту була оглядова екскурсія з гірськолижним курортом  Буковель. Студенти разом із викладачами мали можливість ознайомитись із інфраструктурою цього курорту. Цікавим було підняття на  канатно –крісельній дорозі на гору Буковель, з вершини якої виднілася покорена Говерла, відвідали центральну площу розваг, а також  SPA-комплекс VODA day&night club, в Україні не існує аналогів такого розважального комплексу який  пропонує абсолютно новий відпочинок клубного формату в рідних Карпатах.

Ця подорож збагатила майбутніх фахівців туристично –готельної справи  знанням про рідний край, а також більш глибше зрозуміти, переконатися у правильному виборі професії.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito