ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини «Європейський день мов»
«Європейський день мов»
26 вересня кожного року святкується Європейський день мов. Студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ разом із членами ц/к філологічних дисциплін не оминули увагою це свято. У приміщенні  читального залу коледжу був проведений захід, на якому студенти поділилися інформацією про значення іноземних мов у житті людини.
 
Можливо, заходи в межах «Європейського дня мов» привернуть увагу і в нашій країні, і вивчати іноземні мови будуть не тільки ті, кому це потрібно за службовим обов’язком, але і всі інші, причому заради однієї мети – щоб сприяти поширенню багатомовності.
 
На святі прозвучали різні цікаві факти про Англію, США, Канаду, Словаччину, Угорщину, Німеччину, Румунію та Польщу у виконанні студентів різних груп, а саме: Клименко Вікторії, Уліганець Каріни, Тенкач Юлії, Хвасти Андрія, Леушиної Діани, Павлович Еріки, Піпаш Христини, Турка Василя, Мурзи Романа, Дзьогайло Світлани, Товстик Ганни, Костик Ганни, Чиркової Марії, Попович Марії, Вайди Вікторії.
 
У підготовці до цього свята взяли участь викладачі іноземних мов: Вурста О.С., Гуцул І.Ф., Гончарук Т.М., Грицище Ю.І., Бращайко Є.Й., Міцода К.М., Абель М.В., Цапар В.О., та Жданська С.В.
 
Із заключним словом перед студентами виступили заступник директора з виховної роботи В.В. Переста та голова ц/к філологічних дисциплін  О.С. Вурста, які  подякували студентам  і викладачам за участь у проведенні даного заходу.
 
 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito