ja_mageia

logo.png
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Головна Останні новини Перший закордонний досвід студентів СТК НУХТ
Перший закордонний досвід студентів СТК НУХТ

Відповідно до угоди про співпрацю та партнерство і угоди про забезпечення та реалізацію професійного навчання та практики, укладених між Академією професійного навчання Меркур та Свалявським технічним коледжом  НУХТ з 20 червня  по 20 вересня 2017 року було направлено 5 студентів (Зарецька Катерина, Панець Михайло, Попович Марія, Рубіш Анатолій, Цанько Руслана) спеціальностей туристичне та готельне обслуговування для проходження виробничо-технологічної практики в готелі «Сrocus» 4*, курорту Штрибського плеса Словацької республіки.

         В період проходження практики студенти ознайомилися з організацією ресторанного господарства та готельно – туристичною індустрією Словаччини і набули практичних навичок роботи кухаря, офіціанта, готельного працівника, удосконалили вивчення словацької мови за професійним спрямуванням, набули безцінного досвіду спілкування з колегами та відвідувачами готельно-рестораного комплексу.

         Дана практика спонукає розвитку, як професійного так і життєвого досвіду майбутніх фахівців туристично-готельного бізнесу. Студенти рекомендують майбутнім практикантам старанно відноситись до навчання, щоб мати можливість пройти практику в готелях Словаччини.

 

Підготовчі курси 2018

48566944

Ми в ЗМІ

 

АвторизаціяХто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті


Travel Turne Tranzito